(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В області зберігатиметься температурний режим вище норми, місцями пройдуть короткочасні дощі. В центральних районах області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Правлінням Фонду соціального страхування України затверджено у новій редакції Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей. Зміни було прийнято правлінням ФССУ 19 липня, постанова набуває чинності 01.10.2018.
27 липня 2018 року об 11:15 у цеху виготовлення і комплектації оснащення ДП «НЕК Укренерго ВП «Вінницяелектротехнологія» (с.Якушинці Вінницького району) начальник цеху виявив непритомним гальваніка Д., 1968 р.н. Негайно викликані лікарі швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
30 липня 2018 року відбулось розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням заступника начальника Управління Ю.П.Ковальчука, під час якого заcлухано керівників суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із зберігання та переробки зерна.
26 червня 2018 року о 12:00 на складі засобів захисту рослин у с.Ладижинські Хутори Гайсинського району (ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля»), при демонтажі драбини з цистерни із КАС, електрозварник Н., 1974 р.н., впав із висоти 4,5 м і отримав багатоуламковий перелом кісток правої голені та перелом лівої п’ясткової кістки.
27 липня 2018 року у приміщенні ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму на підприємстві за результатами планової перевірки.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом 23-27 липня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 30 серпня 2018 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.