(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

12 лютого 2018 року о 15:00 на території молочнотоварної ферми у ТОВ «Устя» Бершадського району знайшли мертвим їздового Б., 1955 р.н. За попередніми даними – природня смерть.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідно до вимог законодавства представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік. Презентація відбулася в рамках засідання Уряду.
З 1 січня 2018 року запрацював новий механізм надання послуг з медичної реабілітації працюючих людей після перенесених ними захворювань і травм.
Запрошуємо усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2018 року.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблтеплоенерго» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Невеликі опади, слабка ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах слизько. Вночі та вдень туман.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр» організовує 15 березня 2018 року Всеукраїнський круглий стіл, з метою обговорення актуальних питань організації навчання та перевірки знань з питань охорони праці.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, згідно з дорученнями Голови Держпраці, протягом минулого тижня здійснено 16 відвідувань роботодавців області з метою інформування керівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
Завтра, 14 лютого 2018 року, о 10:00 в приміщенні актової зали Управління Держпраці буде проведено нараду щодо підбиття підсумків за результатами проведення щорічних періодичних медичних оглядів за 2017 рік у Вінницькій області та проблемних питань у цій сфері.
9 лютого 2018 року о 13:00 на автодорозі сполученням Бердичів-Хмільник-Біликівці неподалік села Івча Літинського району сталась ДТП – у результаті лобового зіткнення «ВАЗ 2108» та вантажівки «МАН» загинула соціальний працівник Благодійного єврейського центру Хесед Емуна З. 1997 р.н., яка супроводжувала підопічну з онкологічного диспансеру.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.