(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою упорядкування згідно з чинним законодавством умов та розмірів оплати праці працівників державних органів (державних службовців, працівників патронатної служби, працівників державних органів, які виконують функції обслуговування, судів, органів та установ системи правосуддя)
Відділ нагляду в АПК та СКС, здійснює функції державного органу щодо організації управління охороною праці і здійснення державного нагляду на підприємствах сільського, рибного, лісового господарств, харчової промисловості та переробки сільськогосподарських продуктів, видавничої справи, легкої, текстильної промисловості тощо.
Під час інтерв’ю у телепрограмі «Насправді» на телеканалі Simon (м. Харків) Голова Держпраці Роман Чернега звернувся до роботодавців та наголосив на вимогах трудового законодавства. (Відео)
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на вихідні   26 січня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології найближчими днями температура повітря на території області дещо підвищиться, можливі невеликі опади.
Через незалежні від редакції обставини проведення VI Міжнародної науково-практичної конференції «Охорона праці – 2018» перенесено з 23–25 травня на 6–8 червня 2018 року.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують розглядатись та погоджуватись плани розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2018 рік.
23 січня 2018 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв провів семінар на тему «Легальна зайнятість» у Крижопільському районному центрі зайнятості.
За ініціативи та сприяння Держпраці редакція журналу «Охорона праці» розпочала проведення VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018»
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Енерго Контроль» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.