(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

3 серпня 2018 року заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.П.Ковальчук провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Погода 3-7 серпня   3 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми, місцями короткочасні дощі. 3-5 серпня на території області пожежна небезпека передбачається від високого 4-го до надзвичайного 5-го класу.
За даними Держстату, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у червні 2018 року становила 9141 грн. (Вінницька область – 8166 грн.), що у 2,5 рази вище рівня мінімальної заробітної плати.
У разі звернення працівника до суду щодо відшкодування матеріального і морального збитку у разі погіршення стану здоров’я через дію шкідливих виробничих факторів, компенсації за шкідливі умови праці, не проведення атестації робочого місця не тільки не врятує роботодавця від відповідальності, але, навпаки, стане доказом його провини.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 липня 2018 року становила 14,2 млн. грн., яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 червня 2018р.) зменшилась на 3,7 млн. грн.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ПАТ «Медтехніка», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.
Наприкінці літа на українців чекають триваліші вихідні з нагоди святкування Дня незалежності. 24 серпня, у цьому році припадає на п’ятницю, тому вихідними будуть три дні поспіль – з 24-го до 26 серпня включно.
Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин. Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.
13 липня 2018 року о 00:30 у відділенні з виготовлення фаршу цеху напівфабрикатів ФОП Мельник Н.Є. (м.Калинівка) підсобний робітник Б., 1966 р.н., помітила, що декілька шматків м’яса не потрапляють до шнека м’ясорубки, і вирішила поправити їх при працюючому обладнанні...
У зв’язку з набуттям чинності нових нормативно-правових актів з охорони праці, ДП «ГНМЦ» організовує 27–29 серпня 2018 року семінар-навчання на тему: «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.