(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор Микола Павличук взяв участь у нараді з питань безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та попередження ДТП на автошляхах області, яка відбулась 9 серпня у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову всебічну перевірку щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ПСП «Еліта» (с. Війтівці Бершадського району).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області під час інспекційного відвідування фермерського господарства «Боднюк» у с.Гранів Гайсинського району виявлено двох неоформлених працівників.
На підставі ч. 2 ст. 21 Кодексу законів про працю України працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної та творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному чи одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін.
Під час онлайн-прийому представники підприємств Полтавської області отримали роз’яснення від фахівців Держпраці з питань проведення технічного огляду устаткування підвищеної небезпеки, атестації санітарних лабораторій та умов надання пільг і компенсацій працівникам, зайнятим на роботах з важкими та шкідливими умовами праці.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України про охорону праці у 20 посадових осіб та інженерно-технічних працівників заводу з виробництва холодильного обладнання «Грін Кул», які пройшли навчання у ДП «Навчально-виробничий комбінат ТОВ «Да – Допомога».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку подання ТОВ «Мультивіза» (м. Вінниця) звітності до центру зайнятості щодо працевлаштування за кордон.
Відпочиваючи на воді, треба завжди пам’ятати про безпеку. За інформацією Департаменту цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації з початком купального періоду на воді загинуло 37 осіб, з них 5 дітей.
Робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України упродовж першого півріччя 2018 року зафіксовано 2 385 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, з яких 173 – смертельні. У порівнянні з тим же періодом минулого року кількість нещасних випадків зменшилась на 4,2%.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ДП «Томашпільський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.