(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено превентивний захід з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ПП «Ларіс» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Редакція журналу «Охорона праці» проводить конкурс «Лідер року у сфері управління ризиками» присвячений Всесвітньому Дню охорони праці, який відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006 «Про День охорони праці» щорічно відзначають в Україні.
5 листопада 2017 року лікар Вінницького обласного клінічного госпіталю інвалідів війни Б., 1971 р.н., повертався з відрядження з м. Київ на власному автомобілі.Близько 20:00 на 27-му кілометрі траси Київ-Житомир, біля с. Мила, лікар зупинив автомобіль, щоб надати допомогу людині, і був збитий автомобілем ВАЗ, що рухався по трасі.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено низку семінарів-нарад, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Святкуємо разом   5 лютого 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Працівниками сектору гірничого нагляду проведено нараду у ПрАТ «Турбівський каоліновий завод» p інженерно-технічними працівниками та посадовими особами щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Як зазначається у флагманській доповіді Міжнародної організації праці «Перспективи зайнятості та соціального захисту в світі в 2018 році», хоч загальносвітовий рівень безробіття стабілізується, однак у багатьох регіонах планети показники безробіття і дефіцит гідної праці залишаться незмінно високими.
Працівниками Управління Держпраці проведено превентивний захід з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками колективного багатопрофільного малого підприємства-фірми «Діапазон-Експрес» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для запобігання виробничому травматизму.
План комплексних заходів державного контролю на 2018 рік оновлено на підставі звернень низки контролюючих органів, а саме: Держпраці та Держгеонадра.
Фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів взяла участь і виступила на інформаційно-консультативному семінарі-практикумі для головних бухгалтерів підприємств м.Вінниці, який провела Вінницька обласна організація товариства «Знання» .
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.