(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

12 липня 2018 року вантажник комунального підприємства «Ековін» Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Л., 1965 р.н,, потрапив під колеса вантажівки-сміттєвоза Ford Cargo. 22 липня він помер у лікарні.
За даними щотижневого моніторингу Держпраці на початок серпня 2018 року сума заборгованості із виплати заробітної плати по Україні зменшилась на 566 млн грн порівняно з даними на початок липня і складала 2157 млн грн. Зокрема, на економічно активних підприємствах заборгованість зменшилась майже на 222 млн грн та складала 1344 млн грн.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця, у складі головних державних інспекторів С.К.Смельцера та М.О.Павличука, провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці інженерно-технічних працівників Філії «Жданівський завод» ТОВ «Цукорагропром».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 6-10 серпня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Міністерство соціальної політики України розглянуло запит щодо збереження за працівником середнього заробітку при переведенні на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за його ініціативою.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову всебічну перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Публічному акціонерному товаристві «Плазматек» (виробничі потужності в с. Рудниця Піщанського району).
Погода 9-13 серпня   10 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми, місцями невеликий дощ, місцями грози. 10-12 серпня на території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.