(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області поведено планову перевірку правильності розробки Голубецького родовища пісків ФОП Федорчук В.М., проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
16 серпня 2018 року в актовій залі Хмільницької міської ради фахівці Управління Держпраці провели семінар-нараду з керівниками та посадовими особами підприємств, установ та організацій (у тому числі лікувально-профілактичних закладів) міста та району.
Управління Держпраці у Вінницькій області в черговий раз звертає увагу суб’єктів господарювання будівельної галузі на необхідності суворого дотримання «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050.
Погода 17-21 серпня   17 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікуються дощі та грози. У східній половині області передбачається передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
Відбулася зустріч працівників Директорату норм та стандартів гідної праці, Директорату розвитку ринку праці та зайнятості з представниками Міністерства зайнятості та соціального розвитку Канади - Девідом Мерс’є, заступником директора, та Дженіфер МакМреа-Ложі, старшим політичним аналітиком Департаменту з міжнародних та регіональних питань праці з питань подальшої співпраці.
15 серпня 2018 року, під час обходу паливного складу квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) м.Вінниці, о 3:50 сторож виявив тіло покрівельника рулонних покрівель Д., 1968 р.н., без зовнішніх ознак травмування.
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Вінницький авіаційний завод».
15 серпня 2018 року інспектори праці завітали на будівельний майданчик у с. Зарванці Вінницького району для проведення інспекційного відвідування із направленням, виданим Управлінням Держпраці у Вінницькій області на підставі скарги громадянина та інформації від ДФС про використання неоформленої належним чином найманої праці.
14 серпня 2018 року Р., 1964 р.н., електромеханік засобів радіо та телебачення радіотелевізійної станції ( РТС у м.Ямпіль) Концерну РРТ о 7:50 ранку прийшов на зміну і, внаслідок погіршення стану здоров’я помер на території РТС.
Погода 14-17 серпня   14 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми. В окремі дні вдень місцями можливі короткочасні дощі, місцями грози. На території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.