(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Громадський контроль та державний нагляд – гарантія забезпечення прав і захисту працюючих», проведеного 8 лютого 2018 року за ініціативи Федерації профспілок Вінниччини.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 10 лютого у Вінниці та місцями по області очікується туман, видимість 200-500 м., слабка ожеледь, на дорогах місцями утримається ожеледиця.
Фахівець Держпраці Лариса Пасічна взяла участь і виступила на семінарі для директорів дошкільних навчальних закладів на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою забезпечення повної та продуктивної зайнятості» у Правобережному районному центрі зайнятості м. Вінниці.
На засіданні Кабінету Міністрів 7 лютого прийнято постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107», якою поліпшено умови ведення бізнесу, зокрема скорочено перелік робіт і обладнання, що потребувало отримання дозволу.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ – компанія «Еліт» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь у круглому столі за участю представників влади, соціальних служб, та громадських організацій на тему «Застосування підходу кейс-менеджменту в роботі центрів зайнятості з вразливими на ринку праці групами населення».
На особистому прийомі громадян, який відбувся 7 лютого 2018 року, до Голови Держпраці Романа Чернеги звернувся колишній працівник одного з університетів м. Києва щодо порушення його трудових прав та недотримання у навчальному закладі правил з охорони праці.
28 вересня 2017 року о 9:15 водія М., 1976 р.н., який працював за цивільно-правовим договором у ФОП Бордзихівська С.М. і перевозив жом цукрових буряків на територію молочнотоварної ферми відділку с. Краснопілка Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», притиснуло до рами кузовом причепа.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.