(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою забезпечення ефективного контролю за оформленням трудових відносин з 11.08.2020 року активізовано інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання. Інформаційна робота проводиться на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка.
17 серпня 2020 року комісія під головуванням начальника відділу нагляду в АПК та СКС Руслана Черниша у режимі он-лайн провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників ВФ ПАТ «Укртелеком», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Нагадуємо про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря.
За дорученням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка 14 серпня перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Волинь. В рамках візиту було проведено нараду з керівниками структурних підрозділів Управління Держпраці в області, під час якої зроблено основний акцент на пріоритетних напрямах роботи Служби.
Погода 15-24 серпня   14 серпня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується поступове підвищення температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується.
Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості продовжує інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.
12 серпня 2020 року в приміщенні Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості проведено два профінформаційних групових заходи з безробітними громадянами: «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості» та «Правила оформлення трудових відносин з працівником. Колективний договір та правила внутрішнього розпорядку.»
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
5 серпня 2019 року о 17:00 у реанімаційному відділенні обласної клінічної лікарні імені М.Пирогова помер лікар клінічного високоспеціалізованого гематологічного відділення цієї лікарні Д., 1968 р.н., який був госпіталізований 3 серпня у важкому стані з приводу: covid, негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія 4 кл. гр, дихальна недостатність 4, 80 % враження легень по СКТ, постійно залежний від кисню.
З 23.07.2020 року вступила в дію Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 08.07. 2020 року № 617, якою внесені зміни до постанови КМУ від 06.01.2010 р. № 8 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.