(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Голова Держпраці Роман Чернега 3 жовтня 2018 року провів у форматі відеоконференції розмову з Гельмутом Енесом – генеральним секретарем Міжнародного секції з техніки безпеки в гірничодобувній промисловості Міжнародної асоціації соціального забезпечення (ISSA).
2 жовтня 2018 року о 15:00 фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні М., 1986 р.н., під час виконання стернальної пункції дитині, знепритомніла, впала і померла.
Міністерство соціальної політики ставить перед собою завдання створення умов для повернення українських мігрантів. Про це заявила перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська під час зустрічі з польськими журналістами.
3 жовтня 2018 року комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці машиністів (кочегарів) та операторів котелень навчальних закладів Томашпільського району, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Конференція організовується журналом «Охорона праці» за підтримки Держпраці, Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, Будівельної палати, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. До участі запрошуються директори підприємств і керівники департаментів з безпеки та гігієни праці провідних підприємств будівельної галузі України.
14 вересня 2018 року тракторист-машиніст Т., 1973 р.н., прийшов на роботу на тракторну бригаду с. Кіблич Михайлівської філії ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля», де присів на лавку на відкритому повітрі. О 8:10 він знепритомнів, впав і помер.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про розмір середньої номінальної заробітної плати штатного працівника та про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 вересня 2018 року.
У жовтні українці матимуть додатковий вихідний, адже згідно із Кодексом законів про працю 14 жовтня відзначається День захисника України. Цей день з 2015 року є державним святом і неробочим днем. У 2018 році він випадає на неділю, тому понеділок 15 жовтня буде вихідним.
13 вересня 2018 року о 23:30 стався нещасний випадок з пресувальником-віджимачем харчової продукції Б., 1981 р.н., (ФОП Бенкалюк О.Є., м. Вінниця), який, проходив в оліє-пресовому цеху повз похилий гвинтовий конвеєр і несподівано оступився. Ліва рука потерпілого потрапила під шнек, внаслідок чого стався травматичний відрив І-ІІІ пальців лівої кисті.
17 вересня 2018 року о 14:30 стався нещасний випадок з лісорубом К., 1987 р.н., (ФОП Кушнір.В.П., с.Стапенки Барського району), який перебував на місці вирубки у лісовому масиві Барського райагролісу поблизу с.Підлісний Ялтушків і чекав прибуття лісника. У цей час йому на голову впала з дерева гілка і завдала відкриту непроникаючу черепно-мозкову травму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.