(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

11 листопада 2020 року головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв′язку Олександр Тронець провів інформаційно-роз′яснювальний захід у КНП «Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування» щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах тимчасового розміщення пацієнтів, мобільних госпіталях, у закладах охорони здоров′я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підт
ДУ «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» 17 листопада 2020 року заплановано проведення вебінару «Актуальні питання щодо здійснення державного контролю за додержанням трудового законодавства».
Протягом січня-жовтня 2020 року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористалися 54,3 тис. безробітних, з них - 33,8 тис. отримали статус, допомогу по безробіттю отримували 51,2 тис. громадян.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2021 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з жовтня 2020 до квітня 2021 року Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Погода 10-14 листопада   10 листопада 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим близький до норми. Мінлива хмарність, без опадів, вночі та вранці туман.
На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з дводенним робочим візитом відвідав Кіровоградщину.
Інформаційно-методичні матеріали щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів у закладах охорони здоров’я та інших суб’єктах господарювання розроблено відповідно до Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 28.12.2017 № 2072.
Головні державні інспектори відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Петро Гречух та Любов Онофрійчук провели круглий стіл у ФОП Ковальв В.В., який займається пасажирськими перевезеннями, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.
Не забудьте привітати....   9 листопада 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Під головуванням начальника управління Марунька В.В. на виконання окремого доручення Т.в.о. Голови Держпраці Сажієнко В. В. в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено превентивний захід щодо запобігання та протидії корупції.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.