(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України за участю представників Державної служби України з питань праці відбулась нарада з розгляду та врегулювання спірних питань стосовно підготовки документів при підозрі виникнення у працівників професійних захворювань, а також розслідування причин їх виникнення.
У зв’язку із запитом профпатолога ВОКЛ ім. М.І.Пирогова К.М.Кузьмінової, наказом Управління Держпраці у Вінницькій області створено комісію для проведення санітарно-епідеміологічного обстеження робочого місця у зв’язку з підозрою на професійне захворювання лікаря рентгенолога Подільського регіонального центру онкології Вінницької обласної ради Г., 1952 р. н.
Відповідно до меморандуму про співпрацю у рамках Загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області завітали до Управління Держпраці.
Погода 4-8 жовтня   4 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим поступово знизиться. Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ. Наприкінці періоду вночі заморозки у повітрі.
1 жовтня 2019 року електромонтер з ремонту та обслуговування кабельних ліній ПП ТРК «Кентавр – TV» М., 1990 р.н., виконував роботи на даху ферми (складу) у с. Осіївка Бершадського району. О 16:30 він наступив на пошкоджений шифер і провалився всередину будівлі. Потерпілий перебуває у реанімації з компресійним переломом шийного грудного поперекового відділу хребта та переломами ребер.
ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 16–17 жовтня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю».
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 вересня 2019 року становила 19,0 млн грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 серпня 2019 р.) збільшилась на 41,4% або 5,6 млн грн.
В ГУ Держпраці у Харківській області відбувся онлайн-прийом громадян за участі заступника начальника ГУ Держпраці у Харківській області Олени Петренко та начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитра Гриня.
Уряд затвердив та подав до Верховної Ради України Програму діяльності Кабінету Міністрів України. Програмою визначено пріоритетні цілі Уряду для того, щоб українці жили довше, безпечніше, заможніше та щасливіше, а також шляхи досягнення цілей.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.