gov.ua
Державні сайти України

Управління Держпраці у Вінницькій області

Новини управління

З метою недопущення порушень законодавства про працю та охорони праці, фахівцями Управління Держпраці проведено ряд інформаційних відвідувань будівельних підприємств Вінниччини.
Під час радіоефіру, головний державний інспектор Управління Держпраці Лариса Пасічна розповіла про інформаційну кампанію "Україна працює!", яка створена Державною службою України з питань праці з метою розширення консультаційної підтримки працівників та роботодавців, та яка успішно зараз реалізовується на Вінниччині.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду із соціальними партнерами, під час якої обговорили реалізацію Плану роботи з питань зниження рівня незадекларованої праці на Вінниччині. Від Управління у заході також взяли участь заступник начальника Управління Сергій Гаєв і начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига.
Посадові особи Управління Держпраці та представники Вінницької районної філії обласного центру зайнятості провели семінар з внутрішньо переміщеними особами.
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників сільськогосподарських підприємств щодо додержання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв відвідав Крижопільську ОТГ, де з представниками адміністрації обговорили особливості трудового законодавства в умовах воєнного стану.
Під час консультації, працівникам доведено вимоги безпечної організації виконання робіт підвищеної небезпеки, наголошено на необхідності дотримання інструкцій з охорони праці, використання спецодягу та спецвзуття, застосування засобів індивідуального захисту тощо.
Фахівці Управління Держпраці спільно з представниками Хмільницької міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар для внутрішньо переміщених осіб, під час якого розповіли про те, як працевлаштуватись та не потрапити до пастки торгівців людьми.
Андрій ( ім’я змінено) тривалий час працював механіком в автотранспортному підприємстві. Маючи досвід проходження строкової служби в армії, в ході проведення мобілізації отримав повістку. У центрі комплектування чоловіку сказали збиратися, адже найближчими днями відправлять у зону бойових дій. За три дні Андрій вирушив захищати батьківщину, попередньо повідомивши про це роботодавця.
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань законодавства про працю в умовах воєнного стану та найбільш ефективних способів його дотримання, у Вінниці посадові особи Управління Держпраці здійснили ряд відвідувань магазинів роздрібної торгівлі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.