(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їхні результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Держпраці у 2017 році.
З метою підвищення рівня інформованості шукачів роботи у Шаргородському районному центрі зайнятості для 16 безробітних проведено профінформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість», у роботі якого взяла участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Юлія Славінська.
Відповідно до постанови КМУ від 27.12.2018 року №1053, яка набула чинності 1 січня 2018 року, у січні цього року відділеннями управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області було проведено перерахування сум щомісячних страхових виплат.
14 лютого 2018 рокув приміщенні актової зали Управління Держпраці начальником відділу з питань гігієни праці Державної служби України з питань праці Л.В.Харчук проведено семінар-нараду з головами комісій з проведення медичних оглядів лікувально-профілактичних закладів Вінницької області.
14 лютого 2018 року відбулося засідання тристоронньої робочої групи за напрямом «Охорона праці та соціальний захист» проекту Генеральної угоди на новий строк. Голова Держпраці очолює групу «Гідні умови праці та соціальний захист працюючих».
Урядом, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2018 рік».
Уряд на своєму засіданні 14 лютого прийняв рішення про направлення до Верховної Ради проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці».
12 лютого 2018 року о 15:00 на території молочнотоварної ферми у ТОВ «Устя» Бершадського району знайшли мертвим їздового Б., 1955 р.н. За попередніми даними – природня смерть.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідно до вимог законодавства представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік. Презентація відбулася в рамках засідання Уряду.
З 1 січня 2018 року запрацював новий механізм надання послуг з медичної реабілітації працюючих людей після перенесених ними захворювань і травм.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.