(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

31 липня 2017 року о 13:15, під час виконання робіт зі звалювання дерев у Демидівському лісництві ДП «Вінницьке лісове господарство», фізична особа – підприємець П., 1952 р.н., зайшов у небезпечну зону, де завис спиляний граб. Дерево упало і призвело до травм несумісних з життям.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У період з 24 по 30 липня на підприємствах України смертельно травмовано 12 осіб.
Заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір у своєму коментарі про суть пенсійної реформи на запитання журналіста про заходи, які вживаються урядом щодо зменшення заборгованості, відповів, що на сьогодні 28% від загальної суми заборгованості припадає на економічно активні підприємства державної форми власності.
Право працівника реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, тобто, працювати за сумісництвом, встановлено Кодексом законів про працю України (ч. 2 ст. 21 КЗпП).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Наші вітання   31 липня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ФГ «Пляхівське» (с. Пляхова Козятинського району), щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
За рішенням конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2016 році переможцями стали такі підприємства.
22 липня 2017 року о 12:30 на полі №7 ФГ «Явір» (смт Вендичани Могилів-Подільського району) під час збирання урожаю загорівся зернозбиральний комбайн Claas Dominator, яким керував його власник Д., 1983 р.н. У результаті комбайнер отримав опіки кінцівок.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.