(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Тростянецької районної державної адміністрації постійно проводяться рейди-дослідження по моніторингу використання найманої праці.
3 серпня 2017 року проведено розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що здійснюють діяльність зі зберігання та переробки зерна.
Звернення громадян щодо неправомірного звільнення, зняття мораторію на перевірки в зоні проведення АТО та роз’яснення процедури отримання дозволів.
За даними Головного управління статистики у Вінницькій області заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 липня 2017 року становить 15 млн. 357 тис. грн.
Онлайн-прийом Голови Держпраці відвідав одесит Сергій Овчаров. Він працює начальником служби охорони праці Южненської філії ДП «Адміністрація морських портів України».
Державною службою України з питань праці відповідно до законів України «Про охорону праці» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опрацьовано проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками».
20 червня 2017 року о 9:45 у ремонтній майстерні тракторної бригади філії «Золота нива» ПРАТ «Зернопродукт МХП» (с.Носівці Гайсинського району) тракторист-машиніст В., 1970 р.н., який допомагав слюсарю у ремонті техніки, знепритомнів і несподівано впав на підлогу. Смерть настала миттєво.
Відповідно до вимог статті 97 Кодексу законів про працю України оплата праці працівників здійснюється за погодинною, відрядною або іншими системами оплати праці. Оплата може проводитися за результатами індивідуальних і колективних робіт.
Продовження тривалості обідньої перерви та скорочення робочого дня можуть вимагати співробітники вінницьких підприємств та установ під час спеки. Суху, сонячну, спекотну погоду на найближчі десять днів прогнозують синоптики по всій Україні.
На Вінниччині температурний режим вищий норми. Опадів не прогнозується.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.