(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

14 вересня 2018 року тракторист-машиніст Т., 1973 р.н., прийшов на роботу на тракторну бригаду с.Кіблич Михайлівської філії ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля», де присів на лавку на відкритому повітрі. О 8:10 він знепритомнів, впав і помер.
Держпраці спільно із Мінсоцполітики, за участі Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, Національної поліції та інших зацікавлених органів проведуть інформаційну кампанію та спільні заходи спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.
Не забудьте привітати   17 вересня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Інтеграція України в Євросоюз спричиняє зміну у вітчизняному законодавстві, включаючи й нормативно-правову базу, що діє у сфері охорони праці та промислової безпеки.
14 вересня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
13 вересня 2018 року, в актовій залі Шаргородської райдержадміністрації відбулась інформаційно-консультативна семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Відповідно до наказу начальника Управління Держпраці у Вінницькій області, комісією у складі фахівців Держпраці, Держпродспоживслужби та Фонду соціального страхування проведено санітарно-епідеміологічне обстеження робочого місця у зв’язку з підозрою на професійне захворювання молодшої медичної сестри відділення №6 Вінницької обласної психіатричної лікарні №2.
Погода 14-18 вересня   14 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області зберігатиметься температурний режим близький норми. У суботу та неділю місцями невеликий дощ, місцями з грозами. Місцями вночі та вранці туман.
12 вересня 2018 року у Міністерстві соціальної політики відбулась зустріч фахівців Мінсоцполітики, соціальних партнерів, представників секретаріату НТСЕР з експертом Міжнародної організації праці Маріко Учі.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів і В.М.Партій взяла участь у роботі семінару для платників податків: керівників автопідприємств та ФОПів-перевізників м.Вінниці, щодо додержання законодавства про працю. Семінар відбувся 12 вересня 2018 року в актовій залі Вінницької ОДПІ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.