(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

22 травня 2017 року о 10:10, у приміщенні фарбувальної дільниці ТОВ НВП «АСТОК» під час знайомства із місцем роботи, помер Г., 1975 р.н., який був направлений Правобережним центром зайнятості м. Вінниці для працевлаштування фарбувальником приладів і деталей.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Юрій Ковальчук взяв участь у селекторній нараді, яку проводив Пенсійний фонд України спільно з Державною службою України з питань праці.
Кабмін постановою від 04.07.2017 р. № 479 вніс зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою КМУ від 24.06.2016 р. № 461.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Сектором гірничого нагляду, відповідно до затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 15.11.2016 р. плану, здійснено виїзд на Халявинське родовище пісків ФГ «Атек-Турбів» з метою перевірки додержання правил проведення геологічних і маркшейдерських робіт та дотримання правильності розробки.
Державна служба України з питань праці надає роз’яснення, чим користуватися під час організації експлуатації автомобільного транспорту на підприємствах, у яких автомобільний транспорт не є основним видом економічної діяльності.
13 липня 2017 року, під час роботи у бетонно-розчинному вузлі ФОП Кируха В.А., о 10:50 різноробочому Д., 1959 р.н. стало погано і він пішов у побутове приміщення. Роботодавець викликав екстрену медичну допомогу. Об 11:26 лікар констатував аритмічну, незворотню серцеву смерть.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько у ході щотижневої оперативної наради у Вінницькійй облдержадміністрації поінформував про роботу виконану Держпраці з метою детінізації виплати заробітної плати у 2017 році.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
14 липня 2017 року Голова Держпраці Роман Чернега відвідав з робочою поїздкою Вінницьку міську раду з метою ознайомитись із досвідом виконання Постанови КМУ №295 від 26 квітня 2017 року «Деякі питання реалізації ст.259 КЗпПУ та ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.