(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці сектору гірничого нагляду провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПАТ «Сабарівський кар´єр» (Сабарівське родовище гранітів) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
27 лютого 2018 року знімач целюлози, паперу, картону та виробів з них ТОВ «ТОРГТЕХІКА ПЛЮС» Д., 1986 р.н., виконував роботу з подачі картонних заготовок у флексографічну машину. Близько 13:30, коли останню заготовку було захоплено валами флексографічної машини, Д. не встиг забрати ліву руку і вали затиснули її.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня проведено 17 інспекційних відвідувань щодо додержання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
15 березня 2018 року відбувся тренінг «Основи безпеки у шахтах» у рамках проекту Міжнародної організації праці «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості», що фінансується за підтримки Уряду Канади.
23 січня 2018 року близько 16:00, перебуваючи в адміністративному приміщенні ТОВ «Ситковецьке» (смт Ситківці Немирівського району) і сидячи за столом, директор Б., 1957 р.н., знепритомнів і впав. Медики, що прибули на місце, констатували смерть.
Не забудьте привітати   19 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології 17 березня очікується сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-10 см.), пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.
Заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Харченко взяв участь у роботі розширеного засідання президії обласної профспілкової організації працівників АПК, яке відбулось 15 березня 2018 року.
14 березня 2018 року о 17:00 сторож розсадника ПАТ «Дружба – ВМ» (с.Шура-Копіївська Тульчинського району) Т., 1961 р.н.,поскаржився на погане самопочуття. Працівник, який був поряд, викликав лікаря місцевої амбулаторії, але той застав потерпілого вже мертвим.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у проведенні на Гайсинському зерноскладі ТОВ «Українська Елеваторна Компанія» «Дня охорони праці» і в його рамках провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами підприємства щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.