(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний спеціаліст Департаменту праці Держпраці Вадим Бондар розповідає про основні етапи оформлення на роботу.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, а також ведення робіт, пов’язаних з використанням і переробкою мінеральної сировини у ТОВ «Гонафтосервіс».
18 жовтня 2017 року о 9:45 біля м.Липовець сталось зіткнення автомобіля «ЗАЗ SENS» з автомобілем «Газель», у якому відповідальні особи ДП «Іллінецьке лісове господарство» їхали для здачі звіту до Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Подолання незадекларованої праці гарантує соціальний та фінансовий добробут країни: з початку року Держпраці виявлено 1605 нелегальних працівників
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
12 листопада 2017 року о 13:45 був збитий на узбіччі автомобілем дорожній робітник ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» (м.Канів Черкаської області) С., 1985 р.н., який виконував роботи на автодорозі М-21 Житомир-Могилів-Подільський, на 133 км дільниці м.Калинівка Вінницької області. Потерпілий помер у лікарні 16 листопада 2017 року.
Про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті» та можливість «придбання» страхового стажу йшлося під час семінару для роботодавців та усіх бажаючих, що відбувся 15 листопада 2017 року у Правобережному районному центрі зайнятості м.Вінниці.
Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Н.М.Юганова взяла участь у навчальному семінарі для економістів структурних одиниць ПАТ «Вінницяобленерго».
Використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.