(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державною службою України з питань праці опубліковано реєстр підприємств, установ, організацій, що мають заборгованість із заробітної плати у Вінницькій області станом на 17 вересня 2018 року.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці проведено планову перевірку правильності розробки Гармацького-2 родовища суглинку ПП «Фундамент», проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
13 вересня 2018 року о 23:30 стався нещасний випадок з пресувальником-віджимачем харчової продукції Б., 1981 р.н., (ФОП Бенкалюк О.Є., м. Вінниця), рука якого потрапила під шнек, внаслідок чого стався травматичний відрив І-ІІІ пальців лівої кисті.
Відділ з питань гігієни праці Управління Держпрацізвертає увагу, що у відповідності з вимогами «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій»триває робота щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2019 році.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в АПК та СКС Н.А.Мазур заступника начальника відділу В.В.Харченка та головного державного інспектора К.В.Іващенка, провела перевірку знань Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості лісорубів Житомирської дистанції колії, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
Погода 18-22 вересня   18 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області зберігатиметься температурний режим вище норми. Протягом усього періоду небо буде безхмарним, опадів не передбачається.
Проект державного бюджету України на 2019 рік побудований на прогнозному курсі 29,4 гривні за долар на кінець 2019 року. Про це йдеться у тексті проекту закону, оприлюдненому на сайті парламенту у понеділок 17 вересня 2018 року.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 10-14 вересня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проекти постанов Кабінету Міністрів України «Про порядок здійснення державного гірничого нагляду» та «Про внесення змін до Положення про порядок надання гірничих відводів».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.