(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до плану проведення засідань Колегії Управління Держпраці у Вінницькій області на 2017 рік затвердженого наказом начальника Управління, проведено Колегію «Про стан промислової безпеки та охорони праці під час сезону оздоровлення дітей в оздоровчих закладах області».
Під час візиту на Сумщину Голова Держпраці Роман Чернега зустрівся з Головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочко та представниками об’єднаних територіальних громад Сумської області.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна».
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує: неофіційне працевлаштування означає обмежені права на пенсію, позбавлення соціальних гарантій та можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.
18 липня 2017 року о 13:30 у дільниці штампування ПРАТ «Барський машинобудівний завод» штампувальник З., 1964 р.н., отримав травматичну ампутацію чотирьох пальців правої руки.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві».
Лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела у колективі ТОВ «Чарівна нива» (с.Березівка Бершадського району) нараду щодо змін у законодавстві про працю, що стосуються організації безпечних і нешкідливих умов праці.
Щорічний відпочинок: графік надання, оформлення, перенесення відпусток та відкликання з них Літо – традиційна пора відпусток. І хоча, як нам здається, ми вже все знаємо про порядок їх надання, на практиці виникає чимало питань, розв′язати які вдається не відразу.
6 червня 2017 року близько 12:00 у цеху Казенного науково-виробничого об’єднання «ФОРТ» МВС України слюсар К., 1956 р.н., поскаржився колегам на погане самопочуття, але продовжував працювати. О 13:20 він знепритомнів. Фельдшер медико-санітарної частини проводила реанімаційні заходи, та вони результату не дали. О 14:09 лікарі швидкої допомоги зафіксували смерть К.
Мінсоцполітики веде активну підготовку до проведення широкомасштабної інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. 18 липня 2017 року відбулось засідання робочої групи з протидії торгівлі людьми під головуванням заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.