(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 10 планових перевірок з питань додержання законодавства про зайнятість населення. Порушень не виявлено. А також дві перевірки робочих органів Фонду соціального страхування України.
Департамент рівня життя та моніторингу соціального розвитку Міністерства соціальної політики України у листі від 25.10.2017 р. №97/0/66-17 надає роз’яснення з цього питання.
Відповідно до Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) на 2017 рік (зі змінами), затвердженого Мінекономрозвитку України, проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Погода на 22-25 листопада   22 листопада 2017
На Вінниччині зниження температурного режиму. Опади не прогнозуються.
21 листопада 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у заходах з відзначення Дня Гідності та Свободи.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.П.Ковальчук взяв участь у роботі сесії щойноствореної Староприлуцької об’єднаної територіальної громади (Липовецький район) і ознайомив присутніх із основними засадами Постанови Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017 року.
Державна регуляторна служба України своїм наказом від 16.11.2017 № 139 затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік (у тому числі Держпраці).
26 жовтня 2017 року о 8:45 на комплексі зерносушарок ТОВ «Зернокомплекс «Сиваш» (смт Вендичани Могилів-Подільського району) слюсар Н., 1975 р.н., ремонтував засувку аспіраційної труби бункера зерносушарки ДСП-50. У цей час тепловоз ТМГ23В із вагонами зачепив автонавантажувач, ковшем якого Н. притиснуло до металевої драбини зерносушарки...
Верховною радою України прийнято Закон «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів».
21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.