(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцем сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Каменяр-Д» (Рекечнська шахта пиляного вапняку) щодо дотримання правильності списання запасів корисних копалин з обліку гірничодобувного підприємства.
На спільній нараді Держпраці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України були присутні: керівництво Міністерства соціальної політики України, посадові особи та керівники структурних підрозділів територіальних органів, а також представники спільних представницьких органів профспілок та роботодавців на національному рівні.
Не забудьте привітати   26 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
6-8 червня 2018 року науково-виробничий журнал «Охорона праці» проводить VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці 2018» за підтримки Державної служби України з питань праці, Інституту медицини праці НАМН України, Федерації профспілок України, Федерації роботодавців України, Національного НДІ охорони праці та промислової безпеки України.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у проведенні навчання за професійною програмою для головних спеціалістів з контролю за призначенням пенсій управлінь Пенсійного фонду України.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології погода утримається вночі морозною і помітним потеплінням вдень. На дорогах ожеледиця.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля та заступника начальника відділу нагляду в АПК та СКС В.В.Харченка провела перевірку знань з питань охорони праці працівників та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Племзавод «Літинський» (смт. Літин).
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів семінар-нараду з працівниками та посадовими особами ПрАТ «Обласний завод ЗБВІК» щодо дотримання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
22 березня 2018 року начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці О.Д.Ковель та його заступник О.П.Куцик взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
25 березня 2018 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час. У ніч з суботи на неділю годинникову стрілку потрібно перевести на 1 (одну) годину вперед.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.