(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На телеканалі «Рада» 25 липня 2017 року Голова Держпраці Роман Чернега розповів про особливості контролю за додержанням законодавства про працю.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу на необхідність вжиття першочергових заходів щодо дотримання порядку проектування, виготовлення, монтажу та експлуатації котлів, у першу чергу теплопродуктивністю понад 0,1 МВт.
У період з 17 по 23 липня на підприємствах України смертельно травмовано 10 осіб.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект Закону України «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» щодо вдосконалення здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує керівникам господарств та фермерам про необхідність посилення уваги за дотриманням вимог чинного законодавства з охорони праці та проведення профілактичних заходів.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області О.А. Медик взяла участь у роботі комісії з вивчення ситуації, що склалася навколо самовільної розробки Гарячківського родовища пиляних вапняків (ділянка 4) у Крижопільському районі.
21 липня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.