(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо підстав проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у випадку настання аварії, що була пов’язана з діяльністю суб’єкта господарювання.
26 березня 2018 року відбулася зустріч заступника Міністра соціальної політики Миколи Шамбіра з представниками Ради Європи з питань державного управління фінансами, виконання рішень національних судів та питань соціального забезпечення.
Погода 28-31 березня   27 березня 2018
Метеорологічна обстановка:На Вінниччині прогнозується підвищення температури повітря. Місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця.
22 лютого 2018 року о 8:10 бригада Вінницької станції екстреної медичної допомоги у складі лікаря МНС Ю., 1987 р.н., фельдшера С., 1972 р.н., та водія К., 1975 р.н., приїхала на місце ДТП, що сталася на автодорозі Житомир – Могилів-Подільський біля виїзду із с.Сосонка Вінницького району...
Інспектор праці Управління Держпраці у Вінницькій області взяв участь у заходах, які проводились у Тростянецькій райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати та забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.
24 березня 2018 року о 19:00 лікар Вінницької станції екстреної медичної допомоги С., 1955 р.н., прийшов на чергування. Він піднявся сходами на 2-й поверх приміщення, несподівано знепритомнів і впав. Колеги провели реанімаційні заходи, після чого потерпілого доставили в кардіологічний центр. Через дві години він помер.
У семінарі-тренінгу на Кіровоградщині, який провели представники Держпраці – заступник директора департаменту з питань праці Олена Коновалова та начальник відділу експертизи умов праці Володимир Гончарук, взяли участь інспектори праці Черкаської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Кіровоградської областей.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня проведені семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, на яких розглядалися зміни у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальність за їх порушення.
Нещодавно на базі ДП «ДержавтотрансНДІпроект» проведено семінар-нараду «Шляхи підвищення ефективності навчання з охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.