(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

22 серпня 2018 року о 8:00 охоронець ТОВ «Жежелівський каолін» Ж., 1958 р.н., заступив на зміну. 23 серпня о 7:25 його виявили мертвим на території підприємства без ознак насильницької смерті.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та інженерно-технічних працівників навчальних закладів Жмеринського району і працівників КП «Жмеринкаводоканал», які пройшли навчання в УВК «Сигнал».
Інформація про переможців та других кандидатів за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорії «В», який був проведений 25 вересня 2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
У Верховній Раді зареєстровано проект Закону від 18.09.2018 р. № 9093 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо посилення гарантій захисту прав працівника при укладенні трудового договору)».
25 вересня 2018 року посадові особи Управління Держпраці провели семінар-наради в Оратівському та Іллінецькому районах з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
14 серпня 2018 року Р., 1964 р.н., електромеханік засобів радіо та телебачення радіотелевізійної станції ( РТС у м.Ямпіль) Концерну РРТ прийшов на зміну і пішов до кладовки підготувати металобрухт для здачі на склад. Там о 7:50 ранку, внаслідок погіршення стану здоров’я, він помер.
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у дводенному семінарі «Європейсько-Грузинський діалог Праця, Зайнятість і Соціальні питання: трудові стандарти й інспекція». Захід відбувся 19-20 вересня в Тбілісі, за підтримки Європейської комісії та Міжнародної організації праці.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та інженерно-технічних працівників навчальних закладів Погребищенського району, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Минуло вже більше 4 років від початку воєнних дій на сході України та введення «особливого періоду», який і донині не припинився. Та чи знають хоробрі захисники та звичайні громадяни України про прихованні додаткові соціальні та матеріальні гарантії, які передбачені їм чинним законодавством України.
Погода 26-30 вересня   25 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується пониження температури повітря, на поверхні грунту заморозки 0…5°, місцями невеликий дощ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.