(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

30 березня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині температура повітря зрештою підніметься вище 0 градусів. Очікується переважно мінлива хмарність, невеликі дощі.
У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».
Фахівцем відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Іллінецької райдержадміністрації посадовим особам суб’єктів господарювання району.
Державна служба статистики України на офіційному веб-сайті опублікувала оновлену інформацію про середню заробітну плату штатних працівників за регіонами й видами економічної діяльності.
Мало хто замислюється над тим, що будь-яка особа, йдучи на роботу, користуючись будь-яким видом транспорту, перебуваючи у громадських місцях тощо, має ризик отримати травми, які можуть бути заподіяні іншими особами. Також може отримати отруєння, опіки, обмороження, ураження електричним струмом, блискавкою, тощо.
26 березня 2018 під керівництвом очільника вінницьких енергетиків Андрія Поліщука відбулось відкрите засідання Дирекції ПАТ «Вінницяобленерго».
За підтримки Державної служби України з питань праці редакція журналу «Охорона праці» організує та проводить у 2018 році всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.
4 квітня 2018 року в Україні запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів. Ідеться про набуття чинності Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».
За інформацією, наданою Пенсійним фондом України, інспектори праці Управління Держпраці у Вінницькій області провели інспекційне відвідування одного із сільгосппідприємств Липовецького району, у ході якого виявили порушення – застосування договорів цивільно-правового характеру, у той час, як трудові відносини мали ознаки трудового договору.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.