(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

13 грудня 2019 року на розгляд комісії представили свої плани розвитку гірничих робіт Демидівського родовища гранітів ТОВ «Демидівський граніт» головний інженер Микола Дядюк та інженер-маркшейдер Людмила Тріполко.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») організовує 19-20 грудня 2019 року семінар на тему: «Впровадження міжнародного стандарту з охорони праці ISO 45001:2018 на підприємствах України».
Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області Віктор Лісевич провів нараду з посадовими особами КЗ «Інститут кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України з питань організації роботи з охорони праці учасників науково-технічного центру.
У рамках проведення Всеукраїнського тижня права завідувач сектору юридичного забезпечення Марина Савелова, юрисконсульти Тетяна Обревко, Любов Тушевська та лікар з питань гігієни праці Анжела Ліщун провели відкритий урок з учнями 3-го класу Гніванської альтернативної ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів з питань додержання трудового законодавства, охорони та гігієни праці.
У Києві в рамках реалізації міжнародного проекту «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення. Створення мережі соціальних підприємств осіб з інвалідністю в Україні» відбувся Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю «Соціальні підприємства в Україні: зміна парадигми».
25 жовтня 2019 року о 13:30 головний бухгалтер ТОВ «Вінницька будівельна компанія» Л., 1956 р.н., вийшла на прохідну за поштою, несподівано її стан здоров’я погіршився і жінка знепритомніла. Лікарі швидкої близько 40 хв надавали допомогу, але довелось констатувати смерть потерпілої.
Комісія Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників закладів професійної освіти області, які пройшли відповідне навчання у КВНЗ «Вінницька академія безперервної освіти».
Міжфракційне депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України» провело розширене засідання.
Інспектор праці взяла участь в організованому і проведеному Вінницьким обласним товариством «Знання» семінарі-практикумі для посадових осіб та бухгалтерів комунальних некомерційних підприємств з питань практичного застосування законодавства з податку на додану вартість (ПДВ) у медичних закладах.
«З 2012 року 874 людини отримали статус осіб, що постраждали від торгівлі людьми, з них 87 – діти», – про це сказав заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський на Першому Форумі з питань міграції та протидії торгівлі людьми.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.