(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою забезпечення безпечних умов праці, вжиття заходів запобігання виробничого травматизму під час оздоровчого сезону 2019 року, у відповідності до ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», фахівцями Управління Держпраці здійснено перевірки оздоровчих закладів, які розташовані на території Вінницької області.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Олег Мандриця провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «АГРАРНИК і К» (с. Подорожна Хмільницького району) щодо змін, які відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, зокрема, що стосується проведення атестації робочих місць за умовами праці.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Lego serious play – технології для формування лідерства з безпеки праці; СУДОВА ПРАКТИКА: Нещасний випадок: суди VS Фонд соціального страхування; ТЕХНОГЕННА БЕЗПЕКА: Захист від блискавки будівель і споруд; ІНТЕРВ′Ю: Де створюють протипожежний щит.
8 липня 2019 року начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Інна Курдеша взяла участь у спільному засіданні комісії по забезпеченню своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Могилів-Подільської міської ради.
Погода 9-13 липня   9 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується значне зниження температури повітря. Місцями короткочасні дощі, грози.
8 квітня 2019 року о 14:30 стався нещасний випадок з тяжким наслідком на деревообробній дільниці ТОВ «БМУ - 3» (м. Вінниця) з верстатником деревообробних верстатів Ц., 1983 р.н. Під час налаштування фрезерного деревообробного верстата, потерпілий пропускав заготовку дошки, рука потрапила під фрезу, внаслідок чого сталась травматична ампутація 2,3 і 5 пальців лівої руки.
У залі засідань Тростянецької райдержадміністрації відбувся семінар з питань додержання законодавства про працю та зайнятість за участі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області для представників підприємств, установ, організацій району.
Інспектор праці Управління Держпраці у Вінницькій області Ніна Кацан провела два інформаційні семінари у Гайсинській районній філії Вінницького ОЦЗ для осіб, що перебувають на обліку в даній службі як безробітні, на теми: «Порядок укладення і розірвання трудового договору» та «Легальна зайнятість».
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Агродар – Бар» (с. Межлісся Барського району), які пройшли навчання У ТОВ «Вінницький ЕНЦ».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.