(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У зв’язку з оголошенням на усій території України карантину та на виконання протоколу обласної комісії ТЕБ і НС
На виконання доручення Прем’єр-Міністра України щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері будівництва, головний державний інспектор Наталія Поліщук провела зустріч з посадовими особами та працівниками ПП «Будуйсвіт» (смт Чечельник).
13 березня 2020 року в залі засідань Крижопільської райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Володимира Скалія, заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергія Гаєва, керівників районних управлінь та відділів відбулося засідання круглого столу, під час якого розглядалося питання щодо запобігання поширенню захворювання і профілактики коронавірусу та профілактики виробничого травматизму на виробництві.
Протидія пандемії   13 березня 2020
13 березня, у Білій залі Вінницької міської ради відбулося друге засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
До Управління Держпраці у Вінницькій області надійшов лист Державної служби України з питань праці щодо проведення попередніх випробувань системи ініціювання неелектричної «Імпульс», шашок-детонаторів Т-400Г, електродетонаторів миттєвої дії ЭД-8-Ж ВАТ «Гніванський кар’єр» у виробничих умовах ПАТ «Сабарівський кар’єр» та здійснення нагляду за безпечним проведенням цих випробувань.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Державна служба України з питань праці надають роз’яснення з метою правильного застосування законодавства про працю під час дії карантинних заходів.
12 березня 2020 року у приміщенні Іллінецького державного аграрного коледжу комісією у складі посадових осіб Управління Держпраці проведено перевірку знань нормативно-правових актів з питань охорони праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, установ і організацій Іллінецького району, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі, фахівці Управління Держпраці зустрічаються із посадовими особами та працівниками будівельної галузі з метою роз’яснення неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») повідомляє, що Технічний регламент обладнання, що працює під тиском, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року № 27 (далі – Технічний регламент), набув чинності 23 січня 2020 року.
Оприлюднено для обговорення проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.