(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Згідно із статтею 12 Закону України «Про оплату праці», норми оплати праці і гарантії для працівників, а також гарантії та компенсації працівникам в разі переїзду на роботу до іншої місцевості, службових відряджень, роботи у польових умовах тощо встановлюються Кодексом законів про працю України та іншими актами законодавства України.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Г.І.Ветушинський взяв участь у черговому засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі при Тростянецькій райдержадміністрації.
Управління Держпраці у Вінницькій області та Вінницький обласний центр зайнятості уклали угоду про співпрацю.
Погода 11-13 жовтня   11 жовтня 2017
На Вінниччині коливання температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується.
5 жовтня 2017 року о 7:00 кухар комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування» М., 1963 р.н., перебуваючи на курсах підвищення кваліфікації у м.Вінниця, переходила залізничну колію службовим переходом з метою сісти на електропотяг «Козятин–Вінниця» і була смертельно травмована залізничним транспортом.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві»
Документи, які органи місцевого самоврядування повинні подати до Державної служби України з питань праці для отримання посвідчення інспектора праці
Сьогодні, 9 жовтня, у приміщенні ОДА під головуванням заступника голови - директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулася нарада, щодо забезпечення техніки безпеки в закладах соціально-гуманітарної сфери.
06.10.2017 р. Відбулося засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області
Група компаній «КАI» запрошує керівників підприємств відвідати «круглий стіл» на тему: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАДРОКОРИСТУВАННЯ В УКРАЇНІ», який відбудеться 11 жовтня 2017 року в 12:00 за адресою: Україна, м.Київ, вул. Салютна 2б, ВЦ «КиївЕкспоПлаза». У засіданні візьме участь голова Держпраці України Роман Чернега.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.