(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

27-28 вересня 2018 року проведено семінар-наради щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, трудових відносин, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції у Погребищенському, Липовецькому, Бершадському та Чечельницькому районів.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 24-28 вересня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Переможці Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2017 році
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у роботі засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про стан охорони праці і техніки безпеки на виробництвах області та заходи щодо їх поліпшення», яке відбулось1 жовтня 2018 року.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Відповідно до графіка підвищення професійної підготовки посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області, 28 вересня 2018 року проведено профнавчання, у ході якого розглядались, зокрема, «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті»
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у роботі засідання робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення,яке відбулось у Департаменті соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
Управління Держпраці у Вінницькій області закликає роботодавців не чекати п’ятого жовтня, а вже сьогодні оформити належним чином трудові відносини із працівниками. Нагадуємо: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 11690 гривень за кожного нелегально працюючого.
28 вересня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
26 вересня 2018 року посадові особи Управління Держпраці провели в актовій залі Жмеринської міської ради інформаційно-роз’яснювальну семінар-нараду з керівниками та посадовими особами підприємств, установ, організацій, у тому числі лікувально-профілактичних закладів міста з проблемних питань щодо додержання трудових відносин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.