(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Міністерство соціальної політики ставить перед собою завдання створення умов для повернення українських мігрантів. Про це заявила перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська під час зустрічі з польськими журналістами.
3 жовтня 2018 року комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці машиністів (кочегарів) та операторів котелень навчальних закладів Томашпільського району, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Конференція організовується журналом «Охорона праці» за підтримки Держпраці, Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, Будівельної палати, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. До участі запрошуються директори підприємств і керівники департаментів з безпеки та гігієни праці провідних підприємств будівельної галузі України.
14 вересня 2018 року тракторист-машиніст Т., 1973 р.н., прийшов на роботу на тракторну бригаду с. Кіблич Михайлівської філії ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля», де присів на лавку на відкритому повітрі. О 8:10 він знепритомнів, впав і помер.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про розмір середньої номінальної заробітної плати штатного працівника та про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 вересня 2018 року.
У жовтні українці матимуть додатковий вихідний, адже згідно із Кодексом законів про працю 14 жовтня відзначається День захисника України. Цей день з 2015 року є державним святом і неробочим днем. У 2018 році він випадає на неділю, тому понеділок 15 жовтня буде вихідним.
13 вересня 2018 року о 23:30 стався нещасний випадок з пресувальником-віджимачем харчової продукції Б., 1981 р.н., (ФОП Бенкалюк О.Є., м. Вінниця), який, проходив в оліє-пресовому цеху повз похилий гвинтовий конвеєр і несподівано оступився. Ліва рука потерпілого потрапила під шнек, внаслідок чого стався травматичний відрив І-ІІІ пальців лівої кисті.
17 вересня 2018 року о 14:30 стався нещасний випадок з лісорубом К., 1987 р.н., (ФОП Кушнір.В.П., с.Стапенки Барського району), який перебував на місці вирубки у лісовому масиві Барського райагролісу поблизу с.Підлісний Ялтушків і чекав прибуття лісника. У цей час йому на голову впала з дерева гілка і завдала відкриту непроникаючу черепно-мозкову травму.
Погода 2-6 жовтня   2 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області температурний режим коливатиметься. Мінлива хмарність, дощ, місцями сильний, на поверхні грунту заморозки 0…5°.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Калинівський машзавод», які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.