(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 6-9 грудня   6 грудня 2017
На території Вінниччини температурний режим для цієї пори року вищий норми. На початку періоду невеликі опади, на дорогах місцями слизько.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Відповідно до Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) на 2017 рік, затвердженого Мінекономрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про динаміку середньої заробітної плати працівників області у 2016-2017 роках та заборгованість із виплати заробітної плати у 2017 році.
У рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» Держпраці спільно з Міжнародною організацією праці, представниками об’єднань профспілок, роботодавців та інших центральних органів виконавчої влади завершили перший етап його реалізації
З метою підвищення рівня інформованості безробітних 4 грудня 2017 року на базі Шагородського районного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для безробітних «Легальна зайнятість». Гостем заходу стала головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Юлія Славінська.
Департамент заробітної плати та умов праці Мінсоцполітики України розглянув звернення щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям і в межах компетенції повідомляє.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів розвитку гірничих робіт і планів видобутку та втрат підземних вод суб’єктів господарювання області.
30 листопада 2017 року близько 12:00 на будівництві 5-поверхового житлового будинку у с.Зарванці Вінницького району був смертельно травмований падаючою стрілою крана ДЕК-251 працівник ФОП Олексієнко В.М. різноробочий С., 1987 р.н., який у цей час прибирав територію.
Держпраці здійснює державний контроль за дотриманням вимог законодавства про працю, зайнятість населення, у тому числі дотримання прав і гарантій стосовно працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.