(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено дві планові перевірки з питань додержання законодавства про зайнятість населення.
Упродовж січня-серпня 2017 року державні інспектори праці провели перевірки на підприємствах, що мають заборгованість із виплати заробітної плати. Так, державними інспекторами перевірено понад 500 підприємств-боржників, загальна сума заборгованості становила 1 млрд. 139 млн. 900 тис. гривень.
Не забудьте привітати   18 вересня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
12 вересня 2017 року у заготівельно-штампувальній дільниці цеху №7 ПРАТ «Вінницький завод «Маяк», після закінчення своєї робочої зміни штампувальник Г., 1967 р.н., самовільно перейшла працювати до іншого штампа. У результаті – важка травма кисті лівої руки.
13 вересня 2017 року о 17.30 на полі №7 ТОВ «Мрія-Агро» (с.Скибинці Погребищенського району), під час завантаження суміші гербіцидів у баки гелікоптера під лопаті потрапив Б., 1970 р.н. Він отримав несумісні з життям травми: черепно-мозкову та часткову ампутацію лівої руки.
15 вересня 2017 року відбулось чергове заняття із циклу навчань-семінарів зі спеціалістами Управління Держпраці у Вінницькій області з питань антикорупційного законодавства та здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам.
Із набранням чинності Закону України «Про державну службу» суттєвих змін зазнав порядок вступу на державну службу. Так, однією із загальних вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, встановлених положеннями статті 20 згаданого Закону, є вільне володіння державною мовою.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів»
Відділ нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області протягом усього сезону тримає на контролі безпечну експлуатацію атракціонів, встановлених у Центральному парку культури і відпочинку м. Вінниці та Крижопільському комунальному парку культури і відпочинку.
На засіданні правління Фонду соціального страхування України розглянуто та схвалено бездефіцитний та збалансований проект бюджету Фонду на 2018 рік, який спрямований на підвищення соціальних стандартів для застрахованих осіб, зокрема, потерпілих на виробництві та членів їх сімей.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.