(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державна служба України з питань праці роз’яснює, чи може інвалід ІІ групи після виходу на пенсію продовжувати працювати чи повинен звільнитися.
На Вінниччині невеликі опади у вигляді снігу, мокрого снігу, місцями не виключений дощ, ожеледь, місцями налипання мокрого снігу; на дорогах слизько. Підвищення температурного фону.
Комісією, створеною наказом Управління Держпраці у Вінницькій області, завершено проведення спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 жовтня 2015 року о 13 годині 30 хвилин у ТОВ «Шляховик МКІ» (м.Іллінці) із машиністом автогрейдера Білібіним В.А., 1968 р.н.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, хто має виплатити грошові кошти найманим працівникам у разі смерті роботодавця – приватного підприємця.
Свята та іменинники на цьому тижні
Вітання Управління Держпраці у Вінницькій області із наступаючими святами
З метою роз’яснення норм трудового законодавства, працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради у Тульчинській філії СП «Агромаш» та у приватного підприємця Мудрої О.М.
Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені позапланові перевірки у Вінницькій міській організації Товариства сприяння обороні України та ДНЗ №2 «Калинка» Жмеринського району.
Під патронатом Державної служби України з питань праці, проводиться всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»
На Вінниччині температурний режим близький норми. Істотних опадів не прогнозується. На дорогах слизько.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.