(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінари та наради з метою роз’яснення норм трудового законодавства, останніх змін, внесених до правових норм.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочаті планові перевірки з питань додержання законодавства про працю в МКП «Газмонтаж» Літинський район та у ДП МОУ «Вінницьке інженерно-будівельне управління».
Головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 6 та 13 січня 2016 року проведені позапланові перевірки за зверненнями громадян.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1360-р було призначено першого заступника Голови Державної служби України з питань праці – Бардонова Михайла Володимировича.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Місцями невеликі опади, на дорогах слизько.
Показники наглядової діяльності у 2015 році відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області та стан виробничого травматизму на підприємствах області з розподілом за видами нагляду
У 2015 році працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено 12 планів розвитку гірничих робіт та видобутку підземних вод на 2015 рік та 58 планів розвитку гірничих робіт та видобутку підземних вод на 2016 рік.
Як ми вже повідомляли, 26 грудня о 18.20 у хлібопекарському цеху ТОВ Прод-мова (Липовець, вул. Привокзальна, 22) відбулась розгерметизація термомасляної системи печі, у результаті чого відбувся вилив термомасла у приміщення з подальшим його загорянням. Постраждали люди.
Відділом здійснюється нагляд в галузях - хімічна, нафтохімічна, нафтопереробна промисловість, газова промисловість, целюлозно-паперова промисловість, ЖКГ-2 (підприємства та об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята, та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.