(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Впродовж 2015 року головними державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 129 перевірок виробничих об’єктів суб’єктів господарювання (з них 22 позапланових) на 16 підприємствах на дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята, та іменинники на цьому тижні
Державна служба України з питань праці повідомляє, що протягом останнього часу в Україні значно зросла кількість аварій і нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті, у тому числі в закладах громадського харчування.
Призначення пенсії за віком на пільгових умовах передбачено ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», за принципом: чим більший ступінь важкості та шкідливості умов праці, тим нижчий вік виходу на пенсію, менші вимоги до стажу необхідного для призначення пенсії, вищі розміри пенсій.
На Вінниччині поступове зниження температури повітря. Прогнозується складні погодні умови під час опадів різної інтенсивності, ожеледі, посиленні вітру. На дорогах слизько.
Проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки ву ТОВ "Подільська Січ".
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт на 2016 рік
Основні події, які відбулися протягом поточного тижня з 11 до 15 січня 2016 року
Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується відділ з питань експертизи умов праці у своїй роботі.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, як отримати зароблені кошти, коли роботодавець не хоче їх виплачувати
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.