(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У рамках співпраці між Управлінням Держпраці у Вінницькій області та Вінницьким обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів підписано Угоду про взаємодію у сфері здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням вимог чинного законодавства щодо працевлаштування інвалідів.
У 2015 році на підприємствах області травмовано 178 осіб проти 216 за 2014 рік, з них загинуло 15 працівників (у 2014 році -17).
Державна служба України з питань праці спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку 16-17 лютого проведе міжнародний семінар з питань охорони праці в аграрній промисловості та сільському господарстві.
Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався на Вінниччині з електрослюсарем з ремонту устаткувань розподільчих пристроїв Кіровоградських магістральних електричних мереж П. ,1962 р.н., який перебував у відрядженні.
На Вінниччині утримуватиметься морозна без істотних опадів погода з температурним режимом дещо нижчим норми. На дорогах слизько.
З 1 січня 2016 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю для осіб, зазначених у частині другій статті 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» від 02.03.2000 № 1533-III (далі - Закон № 1533), становить 544 гривні.
Головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планові перевірки приватного підприємства «Моноліт-ГСМ» та ТОВ «Будівельне управління № 7».
У секторі гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено план розвитку гірничих робіт на 2016 рік.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку промислової безпеки, охорони праці та безпечного ведення робіт у ТОВ "ВТН" (м. Вінниця).
Наказом начальника управління Держпраці призначено комісію для спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався у СТОВ ім. Б.Хмельницького (Тростянецький р-н, с. Четвертинівка) з підсобними працівниками молочнотоварної ферми Ю. (1971 р.н.) та А. (1965 р.н.).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.