(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі відділ нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня проведено вісім перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду в ТОВ «Санаторій «Поділля» (ділянка Лісова Хмільницького родовища мінеральних радонових вод) з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами, щодо дотримання правил розробки і охорони родовищ
На Вінниччині зниження температури повітря. Без істотних опадів, на дорогах слизько.
За участі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод», ТОВ ВТН та ПАТ «Вінницький інструментальний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
Між Вінницькою обласною організацією роботодавців гірничодобувної промисловості України та Управлінням Держпраці у Вінницькій області укладено Угоду про взаємодію у сфері здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням вимог чинного законодавства щодо додержання законодавства про працю.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Протягом 2015 року працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області прийнято на особистому прийомі 3376 громадян, з них:1422 чоловіки, 1578 жінок та 376 представників роботодавців.
Управління Держпраці у Вінницькій області уклало три угоди: зі Службою у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницьким обласним центром зайнятості та Вінницьким районним відділом кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України у Вінницькій області.
Протягом 2015 року працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області було проведено 28 перевірок на 26 господарюючих суб’єктах, які мали заборгованість із виплати заробітної плати.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.