(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці О.Д.Ковель та його заступник О.П.Куцик взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
21-24 листопада 2017 року у Міжнародному виставковому центрі у Києві відбудеться Міжнародний промисловий форум – найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.
20 жовтня 2017 року о 9:04 важко травмовано формувальника залізобетонних виробів та конструкцій ПрАТ «Ладижинський завод ЗБК» К., 1965 р.н. При підйомі краном арматури на стіл для подальшого штампування, стіл почав нахилятися і притиснув К. до металевої форми. У результаті нещасного випадку жінка отримала переломи кісток тазу.
Чого чекати від незадекларованої праці.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-навчання для інспекторів праці – представників органів місцевого самоврядування, які вже отримали відповідні посвідчення (6 осіб) та 15 працівників Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради, які готуються стати інспекторами праці.
15 листопада 2017 року близько 7:55 водій Б., 1972 р.н., прибувши на територію ТОВ «Птахофабрика Поділля» (с.Степанівка Вінницького району), знепритомнів. Потерпілий був евакуйований медичним транспортом амбулаторії с.Степанівка до амбулаторного відділення, де лікарі бригади швидкої медичної допомоги м.Вінниця констатували смерть Б.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві».
За інформацією Департаменту фінансів ОДА, зарплату, яка перевищує мінімально гарантований рівень 3200 грн., отримує 74,1 тисячі працівників установ бюджетної сфери області або 71,4% від їх загальної кількості.
Уряд затвердив форми заяв для отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства
ДП «Редакція журналу «Охорона праці» організовує і проводить 8 грудня 2017 року практикум з розслідування нещасних випадків відповідно до нової редакції Порядку.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.