(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у КП «Гайсинська ЖЕК».
Частина 3 статті 21 Закону України «Про охорону праці» в чинній редакції регламентує обов’язок роботодавця одержати дозвіл на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
В області триває грибний сезон. З настанням осені у медичних закладах традиційно починають реєструвати випадки отруєнь грибами. Цей рік, на жаль, не став винятковим.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планові перевірки СТОВ «Колос» та СТОВ «Ульянівське» (с.Капустяни Тростянецького району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
26 жовтня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Фізична особа – підприємець із м.Шаргород стала першою в області, хто не пішов до суду оскаржувати постанову Управління Держпраці у Вінницькій області про накладення на неї штрафних санкцій за ст.. 265 КЗпП України, і в установлений законодавством термін сплатила до бюджету 223 тис. 380 грн. штрафу.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовує 1-2 листопада, 15-16 листопада та 29-30 листопада 2018 року семінари-навчання на тему: «Правила охорони праці під час експлуатації навантажувачів»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
25 жовтня 2018 року начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці О.Д.Ковель та головний державний інспектор С.П.Рудюк взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
Якщо в приміщенні салону краси співпрацюють фізичні особи – підприємці (ФОП) на підставі договору суборенди, чи має основний орендар (ФОП – власник салону краси) проводити інструктажі з питань охорони праці та пожежної безпеки та вести журнали їх реєстрації? Чи він відповідальний тільки за своїх найманих працівників?
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.