(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом 25-26 січня 2016 року провели позапланові перевірки.
Працівник Ямпільської районної комунальної рятувально-водолазної служби, 65-річний гр. С., був виявлений на території підприємства із травмою голови.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Елтехмаш» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів для попередження травматизму.
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо забезпечення діяльності фондів соціального страхування у період реорганізації». Відповідно до нього, почалася процедура реорганізації фондів соціального страхування
У Державній службі України з питань праці проведено обговорення проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження форми постанови про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами Державної служби України з питань праці»
Кабінетом Міністрів України постановою від 9.12.2015 р. №1021 внесено зміни до Порядку призначення пенсій за рахунок коштів підприємств та організацій окремим категоріям працівників за результатами атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабміну України від 18.07.2007 №937
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено типові проекти на проведення підривних робіт методом свердловинних шпурових зарядів, розроблені ПрАТ "Західукрвибухпром".
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє: протягом грудня 2015р. на Вінниччині борги по заробітній платі зменшились на 2,2 млн. грн. і за попередніми даними, станом на 1 січня 2016р. становили 9,9 млн. грн., що на чверть або на 3,4 млн. грн. менше у порівнянні до 1.01.2015
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята, та іменинники на цьому тижні
Основні події, які відбулися протягом поточного тижня з 18 до 22 січня 2016 року
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.