(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства.
4 травня 2018 року у Немирові п’ять інспекторів праці відвідали понад 60 закладів торгівлі, послуг та громадського харчування з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
Погода 4-8 травня   5 травня 2018
На Вінниччині невелике зниження температури повітря. Не виключені опади, місцями з грозовою діяльністю.
ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовується навчання з питань охорони праці на стадії будівництва та з питань охорони праці на стадії розроблення проектної документації на будівництво.
3 травня 2018 року фахівцем сектору гірничого нагляду Управління Держпраці взято участь у міжвідомчій комісії щодо передачі у промислове освоєння Холоневського родовища підземних мінеральних природних столових вод (св. № 70) ВКП «Росита», розташованого у с. Іванів Калинівського району.
Підвищення мінімальної заробітної плати було продуманим і системним кроком Уряду, який дозволив розморозити питання оплати праці українців і підвищити середні зарплати по країні. Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс – Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
1 травня 2018 року о 23:20 сторож ставка ТОВ «Поділля Агроінвест» (с.Скаржинці Хмільницького району) М., 1974 р.н., на човні обстежував водойму, перевернувся і потонув.
24 березня 2018 року о 19:00 лікар Вінницької станції екстреної медичної допомоги С., 1955 р.н., прийшов на чергування. Він піднявся сходами на 2-й поверх приміщення, несподівано знепритомнів і впав. Колеги провели реанімаційні заходи, після чого потерпілого доставили в кардіологічний центр. Через дві години він помер від гострого інфаркту міокарда.
Відповідно до графіка підвищення професійної підготовки посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області, 4 травня 2018 року проведено профнавчання, у ході якого розглядались, зокрема, «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 квітня 2018р. становила 16,4 млн. грн., яка у порівнянні до попереднього періоду (до 1 березня 2018р.) збільшилась на 0,7 млн. грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.