(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

28 липня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої було підбито підсумки виконаної за тиждень роботи та окреслено завдання на найближчий період. Розглядались також поточні робочі питання.
19 липня 2017 року у Вінницькому технічному коледжі о 13:20, під час обідньої перерви, різко погіршився стан здоров’я у слюсаря-сантехніка С., 1946 р.н. Викликані лікарі швидкої допомоги лише констатували смерть.
27 липня 2017 року у Вінниці проведено семінар-нараду з представниками органів місцевого самоврядування – кандидатами на посаду інспектора праці, з метою реалізації статті 259 Кодексу Законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Про діяльність Державної служби України з питань праці, повноваження інспекторів праці, механізми подолання нелегальної зайнятості в Україні розповів Роман Чернега в програмі «Інформаційний день» на телеканалі «5-й канал”».
Міністр соціальної політики заявив про перегляд політики держави у ставленні до працівників освітньої та медичної сфери, акцентуючи увагу на підвищенні їхнього рівня доходів.
На телеканалі «Рада» 25 липня 2017 року Голова Держпраці Роман Чернега розповів про особливості контролю за додержанням законодавства про працю.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу на необхідність вжиття першочергових заходів щодо дотримання порядку проектування, виготовлення, монтажу та експлуатації котлів, у першу чергу теплопродуктивністю понад 0,1 МВт.
У період з 17 по 23 липня на підприємствах України смертельно травмовано 10 осіб.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект Закону України «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» щодо вдосконалення здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує керівникам господарств та фермерам про необхідність посилення уваги за дотриманням вимог чинного законодавства з охорони праці та проведення профілактичних заходів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.