(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Посадовими особами сектору гірничого нагляду, відділів нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки та нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство».
У перші три роки нинішнього століття ситуація з охороною праці в Україні характеризувалася тим, що кількість випадків травматизму, в тому числі зі смертельними наслідками, значно не змінювалася, набула певної «стабільності» порівняно з минулими роками. Сьогодні діяльність підприємств починає набирати оберти, і прогнозується, що зі зростанням виробництва спостерігатиметься й відповідний ріст кількості виробничих аварій та травматизму.
Відтепер органи державного ринкового нагляду надаватимуть безоплатну консультаційну підтримку суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду. Відповідна постанова КМУ ухвалена на засіданні Уряду 12 лютого.
Наймати працівників можуть компанії, приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу кухарів, нянь, водіїв тощо. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства. Розповідаємо про всі тонкощі оформлення працівників.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів круглий стіл на базі ТОВ ЗЕА «Новосвіт» з керівниками та спеціалістами служб охорони праці ТОВ «Енергоінвест» та ТОВ «Вінниця Спеценерго Монтаж», у ході якого обговорили стан виробничого травматизму в енергетичній галузі в країні та області.
Журнал «Охорона праці» запрошує на навчальний семінар-практикум «Організація проведення розслідування нещасних випадків з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою КМУ від 17.09.2019 №337.
10 лютого 2020 року головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Олексій Костенко провів нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, організації безпечного ведення робіт для попередження виробничого травматизму з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Люстдорф» в м.Іллінці.
У зв’язку епідеміологічною ситуацією, що нині склалася, керівниками закладів освіти та органами освіти та місцевого самоврядування приймаються рішення про призупинення роботи відповідних закладів освіти, закриття їх на карантин та вимушені простої. Але через те, що заняття в закладах загальної середньої освіти не проводяться, за працівниками цих закладів має зберігатися заробітна плата.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у КНП «Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання «Фтизіатрія».
17грудня 2019 року о 19:00 ФОП Півторак В.Ю. отримав товар вагою 29 кг у відділенні Нової пошти на вул. Келецькій, переносив його до автомобіля і не побачив у темряві вибоїну в асфальті. Вступив у неї і отримав перелом ноги та розрив зв’язок.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.