(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТУССО у Вінницькій області , які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі в під час експлуатації ліфтів».
Торгівля людьми у сучасному світі є одним із найгрубіших масових порушень прав і свобод людини. Суспільна загроза торгівлі людьми, як надзвичайно небезпечного злочину, полягає в посяганні на невід’ємні права людини – право на повагу, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування і вільний вибір місця проживання, а інколи і право на життя.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Гаєв С.О. взяв участь у роботі Тульчинської районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
В ході зустрічі були оговорені питання, що виникають при проведенні розслідування гострих професійних захворювань медичних працівників на COVID-19.
Основними причинами, що призвели до виникнення нещасних випадків є організаційні, пов’язані з отруєнням газами під час виконання робіт в колодязях та інших закритих просторах — грабельних відділеннях каналізаційних насосних станцій
Роз’яснює головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві та котлонагляді Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Головащенко.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області продовжується проведення та роз’яснювальної роботи щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці.
22 червня запрацювала постанова КМУ від 17 червня 2020 року № 500, якою дію карантину продовжили до 31 липня. Безумовно, без змін в порядку карантинних обмежень не обійшлося
Головний державний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна участь у семінарі-нараді, ініційованому Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.