(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв взяв участь у роботі розширеного засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення за підсумками роботи щодо відзначення Всесвітнього дня охорони праці у Піщанській райдержадміністрації
3 березня 2018 року близько 8:30 бригадир тракторної бригади СТОВ ім.. Б.Хмельницького , підійшовши до будинку механізаторів, побачив різноробочого Ж., 1965 р.н., який лежав на східцях без ознак життя. Фельдшер Четвертинівської лікарняної амбулаторії констатував смерть потерпілого.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. 8 травня по м.Вінниця та місцями по Вінницькій області очікуються грози, вдень посилення вітру.
Відповідно до наказу начальника Управління Держпраці, комісією, до складу якої увійшли лікарі відділу з питань гігієни праці А.В.Ліщун (голова) та О.Л.Наавгуст, проведено розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання у фельдшера-лаборанта Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія».
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з керівниками та викладачами навчально-виробничих закладів, які проводять навчання з питань охорони праці, щодо вступу в дію нових НПАОП під час експлуатації вантажопідіймальних механізмів та на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
УВАГА, КОНКУРС!   7 травня 2018
З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.