(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі відділ нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки.
Працівники відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ - компанія «Еліт» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області 26-27 січня 2016 р. надано дозвіл на введення в експлуатацію ліфтів у КП «Міський лікувально-діагностичний центр», Міській лікарні «Центр матері та дитини» та Міській клінічній лікарні №3.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ "Катос" щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.
На Вінниччині температурним режимом вищий норми. Подекуди опади. На дорогах слизько.
Cьогодні відбувся прямий ефір на тему «Проблеми безпечної праці на підприємствах, рівень виробничого травматизму на Вінниччині, законодавчі вимоги соціальної політики» за участю першого заступника начальника Управління Держпраці у В.А.Боковця та заступника начальника Ю.П.Ковальчука.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку за зверненням Управління соціального захисту населення Могилів-Подільської РДА у ПП «Дари садів».
Створено комісію для розслідування нещасного випадку з працівником виробничої дільниці з вирощування птиці №4 філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (с.Оляниця, Тростянецький район).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради з актуальних питань праці та соціально-трудових відносин на підприємствах та в установах і організаціях області.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено повторну перевірку у СФГ «Влад» на виконання вимог внесеного припису.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.