(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами ТОВ «Гервін» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
29-30 листопада 2017 року відбудеться дводенний семінар-практикум за темою «Розробка та впровадження систем менеджменту охорони праці на основі управління ризиками», 1 модуль.
До уваги роботодавців!   23 листопада 2017
Використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства.
20 листопада 2017 року о 21:00 електрозварник ТОВ «ЮНАЛЕКС» (м. Одеса) М., 1991 р.н., який виконував роботи у м. Ладижин, помер (зупинка серця) під час відпочинку між змінами у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Подільський Артек» (с. Заозерне Тульчинського району).
З 22 по 25 листопада Міністр соціальної політики України Андрій Рева братиме участь у міжнародній тристоронній (представники Урядів країн світу, роботодавців та професійних спілок) конференції «Соціальний діалог та майбутнє сфери праці», що проходить у м. Афіни (Греція).
Чи мають право промислово-санітарні лабораторії працювати після закінчення строку дії Свідоцтва про атестацію санітарних лабораторій?
З 4 по 6 грудня 2017 року в приміщенні Київської міської державної адміністрації, в рамках Всеукраїнського тижня права, проходитиме виставка-форум «Правники – суспільству» за участі фахівців Міністерства соціальної політики України.
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Агроінвест» (с.Скаржинці Хмільницького району).
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 10 планових перевірок з питань додержання законодавства про зайнятість населення. Порушень не виявлено. А також дві перевірки робочих органів Фонду соціального страхування України.
Департамент рівня життя та моніторингу соціального розвитку Міністерства соціальної політики України у листі від 25.10.2017 р. №97/0/66-17 надає роз’яснення з цього питання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.