(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») 11 – 12 грудня 2018 року організовує семінар-навчання на тему: «Організація роботи щодо: Порядку проведення атестації лабораторій, атестації робочих місць за умовами праці та медичних оглядів працівників»
18 вересня 2018 року о 00:04 на лінії виготовлення кондитерських виробів ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика» під час технологічного процесу рука оператора Н., 1968 р.н., потрапила між вали ротаційної машини, де її було затиснуто. Наслідком стало травматичне розчавлення правої кисті.
Не забудьте привітати   12 листопада 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Більше ста тисяч гривень доведеться сплатити роботодавцю, за кожного офіційно неоформленого працівника. 373 тисячі гривень - за недопущення перевіряю чого. Як домогтися від роботодавця офіційного оформлення, вчасних зарплат та повного пакету соціального захисту розповів гість програми «На часі» - начальник Управління Держпраці Володимир Марунько.
Погода 9-13 листопада   9 листопада 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується температурний режим близький до норми з підвищеною вологістю повітря, мінлива хмарність, без опадів, місцями вночі та вранці туман.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області О.Д.Ковель взяв участь у проведенні Днів охорони праці у структурних одиницях ПАТ «Вінницяобленерго» – Липовецьких, Іллінецьких та Оратівських електромережах.
Відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму у ПрАТ Калинівський машинобудівний завод» за результатами проведеної планової перевірки.
У Вінниці семінар на тему «Концепція реформування системи управління охороною праці в Україні на основі управління ризиками. Інструмент реалізації концепції – ISO 45001: 2028» – 27.11.2018 та практикум з розробки та впровадження управління ризиками в систем ах менеджменту охорони праці на підприємствах. Вимоги нового стандарту – ISO 45001: 2028» – 28.11.2018.
15 серпня 2018 року, під час обходу паливного складу квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) м.Вінниці, о 3:50 сторож виявив тіло різноробочого паливного складу Д., 1968 р.н., без зовнішніх ознак травмування.
Станом на 1 жовтня 2018 року робочими органами виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області здійснюються щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсують відповідну частину втраченого заробітку потерпілого, – 4820 потерпілим, та щомісячні страхові виплати 330 особам, які мають на це право в разі втрати годувальника.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.