(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісією, створеною наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області, завершено технічне розслідування причин виникнення аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті, внаслідок якої 80-річна жмеринчанка опинилась в реанімації, а голова родини загинув.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 19 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині зберігатиметься температурний режим дещо вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі т вранці туман. Місцями слизько.
Слюсар з ремонту технологічних установок Гайсинського управління ВРТП «Укргазенергосервіс» К., 1957 р.н., перебував у відрядженні в смт Тарутине на КС Тарутине Одеського ЛВУМГ. Вранці 11 квітня 2013 року його виявили мертвим у ліжку.
З метою організації відповідних умов праці на робочих місцях та дотримання трудового законодавства за ініціативою Управління Держпраці у Вінницькій області організовано та проведено нараду за участю представників управління праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації.
25 січня 2016 року близько 18.00 на автодорозі Кременець-Біла Церква водій автомобіля «Опель Кадет» не справився з керуванням і виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «ЗАЗ Ланос Пікап», у якому перебували два працівники Вінницькоі філії ПрАТ «Волинська фондова компанія».
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ДП «Хмільницька гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Фахівцями відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку і відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ПАТ «Жмеринське АТП 10512» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці.
Фахівці відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку провели наради з працівниками та посадовими особами на автопідприємствах м. Жмеринка щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.