(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку у ТОВ «Електромонтаж-425».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено повторну перевірку у ТОВ «Теплик-Агро» на виконання вимог внесеного припису.
У рамках відзначення у 2016 році Дня охорони праці, з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
2 лютого відбулась нарада працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з посадовими особами та працівниками Вінницької міської клінічної лікарні №1 з питань дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
4 лютого 2016 року об 11:00 в приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області (м. Київ, вул. Вавілових, буд.10) відбудеться засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар для посадових осіб та спеціалістів підприємств та організацій Козятинського району щодо питань додержання законодавства про працю, оплату праці, атестації робочих місць за умовами праці, що дають право на пільгову пенсію.
На Вінниччині температурний режим утримується значно вищий норми. Часом невеликі опади, посилення вітру. Місцями вночі та вранці туман. На дорогах місцями ожеледиця.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено план видобутку та втрат мінеральної радонової води.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє - cума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 січня 2016 року становила 10,1 млн.грн.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Крижопільської райдержадміністрації організовано та проведено нараду, у якій взяли участь підприємці та представники трудових колективів району.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.