(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
24 листопада 2017 року у Міністерстві соціальної політики під головуванням Державного секретаря Мінсоцполітики Віктора Іванкевича відбулися консультації з питань укладення нової колективної угоди на національному рівні, участь у яких взяли представники сторін чинної Генеральної угоди.
Лікарі Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки, 8 листопада 2017 року, звернулися на онлайн-прийомі до Голови Держпраці Романа Чернеги. Вони стверджували, що керівництво поліклініки намагається неправомірно звільнити їх з роботи за ч. 2 ст. 40 КЗпП України через невідповідність займаній посаді внаслідок недостатньої кваліфікації.
Вітайте, бажайте...   27 листопада 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на вихідні   24 листопада 2017
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна прохолодна погода, місцями невеликий дощ, мокрий сніг з дощем.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.Ковальчук провів робочу нараду головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато розгляд та погодження планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.Ковальчук взяв участь у засіданні Ради Федерації профспілок області, яке відбулось 23 листопада 2017 року.
Такою була тема семінару з роботодавцями у Правобережному районному центрі зайнятості м.Вінниці, у якому взяла участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна.
Відповідно до статті 21 Закону України «Про охорону праці» роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.