(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За ініціативи Міністерства соціальної політики, як органу державного нагляду в сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, було скликано позачергове засідання правління Фонду соціального страхування, що відбулося 15 травня 2018 року об 11.00 за участю Міністра соціальної політики України Андрія Реви.
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.
16 травня 2018 року о 9:00 на відкритій площадці ТОВ «Вінагро» (м.Вінниця) на ноги слюсарю К., 1977 р.н., впала металева конструкція, внаслідок чого він отримав перелом нижніх кінцівок.
У четвер, 17 травня, в Україні відзначається День вишиванки. Як правило, у цей день українці надягають свої найяскравіші національні вбрання.
Уряд упорядкував умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування. Прийняття рішення дозволить підвищити розміри посадових окладів зазначених працівників.Також документом врегульовано порядок виплати надбавки за вислугу років службовцям (які не є посадовими особами) органів місцевого самоврядування.
ГОЛОВНА ПОДІЯ РОКУ!!!   16 травня 2018
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» оголошує про старт головного форуму року у сфері охорони праці: VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018». Управління ризиками та системний підхід у сфері безпеки та гігієни праці: теорія, практика, досвід впровадження. (6-8 червня 2018 року, м. Київ, готель «Братислава»)
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели два семінари-навчання для інспекторів праці – представників органів місцевого самоврядування.
Погода 16-19 травня   16 травня 2018
На Вінниччині збережеться температурний режим близький норми. По області прогнозується нерівномірний розподіл опадів. Місцями ускладнення погодних умов під час грози, посиленні вітру.
Чинними нормами КУпАП не визначається поняття малозначності вчиненого правопорушення та виключного переліку діянь, які можуть вважатися малозначними.
Вакансії начальника відділу з питань гігієни праці та заступника начальника відділу з питань експертизи умов праці заповнено.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.