(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині зберігатиметься температурний режим дещо вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі т вранці туман. Місцями слизько.
Працівниками відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планові перевірки ТОВ «СХК Вінницька промислова група» (м. Немирів) та ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика «Рошен».
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради на ПрАТ «Вінницький завод концентратів і вин» (Вінницьке-2 родовище питних підземних вод) та ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» (Вінницьке-1 родовище питних підземних вод).
22 січня 2016 року о 12.45 год. на території автотракторного парку Комаргородського вищого професійного училища (Томашпільський район), під час приєднування причепа до трактора стався наїзд на майстра виробничого навчання.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку ТОВ «Вінницький агрегатний завод» на дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорона праці.
В управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, під час якої начальник Управління В.В.Марунько поінформував про хід та результати засідання колегії Державної служби України з питань праці, що відбулось 4 лютого 2016 р. у Києві.
За зверненням Управління соціального захисту населення Бершадської РДА працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку у СТОВ «Нива».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
3 лютого 2016 року об 11 год. ранку на території ТОВ «Шляхбуд» (м.Вінниця) під час ремонту асфальтоукладача машиніста П., 1992 р.н., шнек за одяг затягнув в асфальтоукладач. Від отриманих травм машиніст помер на місці події.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.