(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 23-27 листопада   23 листопада 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області наприкінці періоду очікується погіршення погодних умов – дощ з мокрим снігом, сніг, на дорогах ожеледиця.
22 листопада 2018 року у Києві нагородили переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці» за результатами 2017 року. За ініціативи Держпраці його проведення стало вже традицією.
У ході інспекційного відвідування інспектором праці ГУ Держпраці у Черкаській області встановлено, що ФОП здійснює підприємницьку діяльність у двох торгівельних приміщеннях та використовує працю трьох найманих працівників (зокрема, двох своїх дочок) без оформлення з ними трудових відносин.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Вінницький авіаційний завод».
Державна служба України з питань праці звертає увагу роботодавців і працівників, що за 10 місяців 2018 року в Україні під час виконання робіт на висоті травмовано 194 працівники, з них – 77 смертельно.
У січні-жовтні поточного року проведено 232 засідання обласної, районних та міських робочих груп з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, на яких розглядались питання дотримання мінімальних гарантій, недопущення використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин тощо.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
21 листопада 2018 року представники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, що пройшли на Європейській площі у Вінниці.
23 серпня 2018 року о 16:20, під час рубки суцільного користування у 21 кварталі масиву лісу «Бершадського райагролісу», лісорубу А., 1967 р.н., який працює у ФОП Білоус С.Д., на голову впала гілка, завдавши відкриту черепно-мозкову травму. Потерпілого приватним транспортом доставили у Бершадську ЦРЛ.
Мінюстом презентовано п’ятий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Виплата заборгованості заробітної плати». Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.