(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Середньомісячна заробітна плата працівників Вінницької області за 2015 рік порівняно з 2014 роком зросла на 20,8% і становила 3395 грн. Середній розмір їхньої заробітної плати у 2,5 раза перевищив рівень мінімальної заробітної плати та прожитковому мінімуму для працездатної особи (1378 грн.).
Головними державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці ПАТ «Концерн Хлібпром» ВП «Вінницяхліб».
На початку 2016 року Вінницьке обласне відділення Фонду соціального страхування з ТВП обслуговує майже на півтори тисячі більше страхувальників ніж за відповідний період минулого року. Про це проінформував керівник Вінницького обласного відділення ФССТВП Віталій Давиденко.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
04 лютого 2016 року, в залі засідань Головного управління Держпраці у Київській області відбулося чергове засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався зі сторожем стадіону закладу «Загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради»
З метою поліпшення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму Управлінням Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика «Рошен» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці
Стан погашення заборгованості із заробітної плати у 2015 році та питання контролю Держпраці за додержанням законодавства про оплату праці обговорили 5 лютого у Мінсоцполітики члени Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
9 лютого 2016 року о 14:30 відбудеться засідання Громадської ради при Держпраці України за адресою: м. Київ, вул. Десятинна, 14.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 12 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.