(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у виїзній нараді із представниками японської компанії «ФуджікураАутомотів Європа» – світового лідера із випуску кабельної продукції для провідних автомобільних брендів, яка відбулась 30 листопада у м. Немирів.
30 листопада 2017 року невідомий зателефонував керівникові підприємства, на якому стався нещасний випадок зі смертельним наслідком, представився працівником Управління Держпраці у Вінницькій області і за 12 тис. гривень пообіцяв допомогти у «правильному» проведенні спеціального розслідування.
1 грудня 2016 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам підприємств електроенергетичної галузі».
29 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». Про це йдеться на сайті Верховної Ради.
Із 1 грудня 2017 року відбудеться чергове підвищення одного з основних соціальних стандартів – прожиткового мінімуму.
Лікар з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами та працівниками міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» щодо додержання законодавства з питань гігієни праці, зокрема, проведення медоглядів працівників.
Стартував VІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
Держстат України на офіційному веб-сайті опублікував оновлену інформацію про середню заробітну плату штатних працівників за регіонами й видами економічної діяльності.
Фахівець Держпраці взяла участь у семінарі-нараді з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.