(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в АПК та СКС проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Агро Соя» (смт Теплик) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та дотримання вимог безпеки під час зберігання зерна та для попередження травматизму.
У відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи відділу за січень 2016 р. та визначено пріоритетні напрямки роботи.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 року № 902 Міністерство економічного розвитку і торгівлі України складає та затверджує План комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю).
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 3661 гривня 41 копійка.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову та позапланові перевірки діяльності суб’єктів господарювання.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області за зверненням Управління праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА проведено позапланову перевірку у ДП «Томашпільводоканал».
На відрізку дороги М21 біля с.Людавка Жмеринського району сталась дорожньо-транспортна пригода, під час якої отримав травми несумісні з життям головний інженер СТОВ «Мрія» (с.Джурин Шаргородського району) Г., 1989 р.н.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради у колективах Роздолівської сільської ради та Рівненського споживчого товариства Мурованокуриловецького району.
По області очікується коливання температури. Подекуди дощ, посилення вітру, в кінці періоду дощ з переходом в мокрий сніг, невелика ожеледь. Вночі та вранці утворення туману.
На офіційному порталі Міністерства соціальної політики 21 січня 2016 року оприлюднено проект нового Закону України «Про колективні договори та колективні угоди». Впродовж місяця громадяни можуть висловити свої пропозиції і зауваження.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.