(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

До Державної служби України з питань праці та телеканалу 1+1 звернулася Марина Ананська. За словами Марини, її незаконно звільнили з приватного готелю, що знаходиться в м. Київ. Інспекційне відвідування готелю провели фахівці Держпраці з питання фактичного допуску працівників до роботи без оформлення трудового договору (контракту). Журналісти ТСН офіціно звернулися до Держпраці щодо їх можливого залучення до проведення інспекційного відвідування та отримали відповідну згоду.
22 липня 2017 року о 12:30 на полі №7 ФГ «Явір» (смт. Вендичани Могилів-Подільського району) під час збирання урожаю загорівся зернозбиральний комбайн Claas Dominator – 108 SL-MA, яким керував його власник Д., 1983 р.н. У результаті комбайнер отримав опіки кінцівок.
6 листопада 2017 року К., 1982 р.н., електромонтер ДП «НЕК «Укренерго» Дніпровської ЕС Дніпровського РЕЦ, перебуваючи у відрядженні (на навчанні) у навчально-випробувальному центрі ДП «НЕК «Укренерго» ВП «Вінницяелектротехнологія», о 20:50 залишив територію ВП «ВЕТ». 7 листопада на заняття він не з’явився...
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін, що стосуються, зокрема, зайнятості населення, легального працевлаштування тощо.
Маєте нагоду привітати   13 листопада 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна прохолодна погода, місцями невеликий дощ, вночі та вранці місцями туман.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель взяв участь у проведенні Днів охорони праці у структурних підрозділах ПАТ «Вінницяобленерго» – Замостянських та Тиврівських ЕМ.
8 вересня 2017 року у майстерні ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району), під час виконання ремонтних робіт трактора ДТ-75 (заміна гідравлічного насоса НШ-32), тракторист К., 1959 р.н., несподівано знепритомнів. Завідуючий майстернею почав надавати першу медичну допомогу. Лікарі викликаної швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
10 листопада 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Зважаючи на негативні наслідки економічної кризи та військової агресії на Сході України, реформування соціально-трудової сфери та сфери зайнятості є першочерговим завданням на сьогодні», - про це заявив Державний секретар Міністерства соціальної політики України Віктор Іванкевич...
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.