(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

17 липня Голова Держпраці Роман Чернега провів нараду з керівниками територіальних органів Держпраці з питань ефективності роботи в частині легалізації трудових відносин та погашення заборгованості із заробітної плати, на якій підведено підсумки роботи за І півріччя 2018 року та визначено пріоритетні напрями роботи на ІІ півріччя.
На виконання Плану роботи колегії Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік, 18.07.2018 року проведено розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області.
З 8:00 21 липня до 5:30 22 липня буде повністю перекрито рух транспорту в обох напрямках по вулиці Чорновола. А саме, на відрізку від перехрестя з вул. Громова до перехрестя з вул. І. Богуна.
За рішенням Конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2017 році учасниками Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» визначено:
Під головуванням начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально культурній сфері Мазур Н.А. відбулась перевірка знань посадових осіб ТОВ "Агрокомплекс "Зелена Долина "
Проект наказу Міністерства соціальної політики України ,,Про затвердження Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці” розроблено Державною службою України з питань праці.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці та відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та звязку завершена перевірка ВП Південно-Західної електроенергетичної системи НЕК "УКРЕНЕРГО"
Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Іващенком К.В. завершені заходи державного нагляду-контролю ТОВ "Іллінецьке" та ПСП "Перемога"
«Короткочасний дощ, місцями гроза, тільки в більшій частині південних областей без опадів. Вітер північно-західного напрямку, 5-10 метрів в секунду. Температура вночі 12-17, вдень 21-26 градусів; в південних областях вночі 16-21 градус, вдень 25-30 градусів», — йдеться в повідомленні.
13 липня завершені планові перевірки ТОВ ЖК Гарант та ТОВ Вінницьке автотранспортне підприємство-10556
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.