(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2019. Конкурс організовує і проводить науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
3 жовтня 2018 року муляр МКП «ЖЕК №7» Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради М., 1961 р.н., перебував у майстерні підприємства. Об 11:40, під час споживання їжі, йому стало недобре, чоловік втратив рівновагу, осунувся на стільці. Колеги викликали швидку допомогу, лікарі якої констатували смерть потерпілого.
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що на підприємствах, в організаціях та установах соціально-культурної сфери України у поточному році значно збільшився виробничий травматизм. Так, за 10 місяців 2018 року загинуло більше 30 працівників (збільшення кількості нещасних випадків порівняно з аналогічним періодом минулого року на 45 %).
З метою здійснення Вінницькою облдержадміністрацією наданих їй повноважень для забезпечення національної безпеки, головою обласної державної адміністрації, Валерієм Коровієм 28 листопада 2018 року проведено засідання ради оборони Вінницької області для координації ЗСУ, Нацuвардії, Національної Поліції, СБУ та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану.
26 листопада 2018 року відбулось засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про стан колективно-договірного регулювання на підприємствах, установах, організаціях області та роботу членських організацій ФПО щодо підвищення його ефективності».
Комісія у складі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ТОВ «Аграна Фрут Україна», які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується зниження температура повітря, хмарна погода без опадів, на дорогах ожеледиця.
З 28 листопада 2018 року у 10 областях України запроваджується режим воєнного стану – терміном на 30 днів. У переліку - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області. Президент включив до Указу лише кілька заходів з 24, передбачених у законі. Більшість - стосуються Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ та МВС.
Коментуючи ситуацію стосовно введення воєнного стану на території області, голова облдержадміністрації зазначив: «Ми говоримо про особливий правовий режим, який буде введено на території області. Маємо на території 32 км кордону з Придністров′ям. Ще у 2014-2015 роках вжито достатньо серйозних заходів: викопано 30 км великого протитанкового рову...»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.