(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега під час робочої поїздки на Чернігівщину взяв участь у засіданні колегії Управління Держпраці у Чернігівській області, на якій обговорено взаємодію з органами місцевого самоврядування щодо контролю за додержанням законодавства про працю.
Зі святами!   21 серпня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань праці» приведено у відповідність до чинного законодавства України Положення про Державну службу України з питань праці, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 96.
За вітчизняним законодавством неповнолітні особи користуються тими самими трудовими правами та гарантіями, що передбачені для повнолітніх осіб. Проте для неповнолітніх є ще й інші додаткові гарантії щодо зайнятості, відпочинку та охорони праці.
15 серпня 2017 року близько 11 години ранку на узбіччі дороги загального користування поблизу с. Рожепи Жмеринського району водій ТОВ «А.Б.А. – Транс» (м. Хмельницький) Ч., 1974 р.н., приступив до усунення несправності транспортного засобу, під час якого був придавлений причепом.
Цього тижня правоохоронні органи затримали двох інспекторів Головного управління Держпраці в Одеській області. Так, 15 серпня слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками Управління СБУ в області викрили головного державного інспектора під час отримання неправомірної вигоди у 26 тисяч гривень.
Головний спеціаліст з питань протидії корупції Євген Захаров провів навчання зі спеціалістами Управління Держпраці у Вінницькій області з питань антикорупційного законодавства та здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня розглянули ряд планів розвитку гірничих робіт на родовищах корисних копалин.
18 серпня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
21 квітня 2017 року о 8:35 під час отримання наряду на роботи у ремонтній майстерні ПП «Корнер», що у с.Кацмазів Жмеринського району, робітник Б., 1965 р.н., знепритомнів. Колеги, а за 4 хвилини і місцевий лікар, почали надавати першу медичну допомогу. Лікарі швидкої застосували дефібрилятор, але допомогти не змогли, констатували смерть.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.