(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині відбуватиметься підвищення температури повітря.Істотних опадів не прогнозується, лише 14 лютого вночі дощ з мокрим снігом, вдень невеликий дощ. Слабкий туман.
Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Західмолоко» з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Електромонтаж-425».
18–19 травня 2016 р. в Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція. Тема дводенного заходу залишається незмінною: «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В СИСТЕМАХ МЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ПАТ «Вінницьке управління механізації і автотранспорту будівництва» щодо промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт.
Головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Аграна Фрут Україна» з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці.
Управління Держпраці у Вінницькій області інформує, що згідно з інформацією Державної служби України з питань праці з початку року відбулось зростання рівня травматизму при використанні газу в побуті.
Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі відділ нагляду в машинобудуванні та енергетиці.
У четвер, 11 лютого 2016 року, з метою надання громадянам консультацій з питань праці Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега провів перший онлайн прийом громадян у режимі Skype-зв’язку з жителями Івано-Франківської області.
09 лютого відбулось чергове засідання Громадської Ради при Державній службі України з питань праці. На засіданні члени Громадської ради затвердили Положення про Громадську раду при Держпраці, Регламент її діяльності та план роботи Громадської ради на перше півріччя 2016 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.