(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
15 червня 2018 року о 9:00 у приміщенні Міського палацу культури і творчості міста Горішні Плавні розпочалося засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Перший заступник начальника управління Боковець Володимир Андрійович провів щотижневу робочу нараду
Увага змінюється фізична адреса ДП «Вінницький ЕТЦ»!
Комісія управління перевірила знання інженерно-технічних працівників які проходили навчання в ДП Вінницький експертно-технічний центр
Попередження про сильні дощі, грози, град та шквали розміщене на сайті Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.
12 червня в центральному офісі Державної служби України з питань праці відбувся навчальний семінар з працівниками юридичних служб територіальних органів служби, організований управлінням юридичного забезпечення Держпраці.
11 червня п.р., за участі заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Марини Єрошенко, в Крижопільській районній державній адміністрації відбулось засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати.
12 червня 2018 року за участі начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки відбулися засідання робочих груп з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати в Бершадській та Чечельницькій райдержадміністраціях.
У бюлетені «Офіційний вісник України» від 05 червня 2018 року № 043 за номером 1532 опубліковано наказ Міністерства соціальної політики України від 12 квітня 2018 р. № 507 «Про затвердження вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07 травня 2018 р. за № 569/32021.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.