(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник відділу нагляду в АПК і СКС Наталія Мазур взяла участь у навчанні щодо застосування нових Правил охорони праці у сільському господарстві, Правил охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві та Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами підприємств м. Могилів-Подільський щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму під час виконання робіт на висоті.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері та відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Барлінек Інвест» (Вінниця).
7 грудня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Із 4 грудня 2018 року в Україні діють нові Правила охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України від 5 жовтня 2018 року №1467 і зареєстровані у Міністерстві юстиції України 5 листопада 2018 року за №1250/32702.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Філії «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Мужність, героїзм, самовідданість захисників України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.
Відтепер всю важливу інформацію про систему безоплатної правової допомоги (БПД) зібрано та внесено на Всеукраїнську карту правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги. Фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги сформували перелік ключових напрямів розвитку системи безоплатної правової допомоги.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.