(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Уряд за дорученням Президента винайшов ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати вже з 1 вересня ц.р. та спланував графік такого підвищення, – повідомила 1 липня під час онлайн-брифінгу Міністр соціальної політики Марина Лазебна.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») 16 липня 2020 року організовує онлайн-семінар на тему: «Практика розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
29 грудня 2019 року набув чинності Закон України № 402-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про видобуток бурштину та інших корисних копалин» (далі – Закон).
Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки».
Журнал «Охорона праці» запрошує 14–17 липня об 11.00 на онлайн-тренінг: КЕРУВАННЯ РИЗИКАМИ СТРЕСУ в системах управління безпекою праці та здоров’я працівників (стандарти BSI PAS 1010, ILO та ін.)
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТУССО у Вінницькій області , які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі в під час експлуатації ліфтів».
Торгівля людьми у сучасному світі є одним із найгрубіших масових порушень прав і свобод людини. Суспільна загроза торгівлі людьми, як надзвичайно небезпечного злочину, полягає в посяганні на невід’ємні права людини – право на повагу, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування і вільний вибір місця проживання, а інколи і право на життя.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Гаєв С.О. взяв участь у роботі Тульчинської районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
В ході зустрічі були оговорені питання, що виникають при проведенні розслідування гострих професійних захворювань медичних працівників на COVID-19.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.