(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 18-22 лютого   18 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Мінлива хмарність, 20 лютого вдень невеликий мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки»
Національне агентство з питань запобігання корупції надало нові роз’яснення щодо заповнення декларацій. До них додано навчальні відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» та«Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель провів семінар-нараду з посадовими особами та працівниками структурної одиниці Іллінецькі електромережі ПАТ «Вінницяобленерго» для запобігання випадкам виробничого травматизму.
Головний державний інспектор Управління Держпраці Ігор Мандюр, на базі Козятинської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості, провів семінар-нараду з роботодавцями району, на якій висвітлив питання про основні заходи державного нагляду та контролю щодо порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
Під час онлайн-прийому до фахівців Держпраці звернувся трудовий колектив Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги та голова обкому Волинської обласної організації профспілки працівників державних установ Ольга Сабурова.
Погода 14-18 лютого   14 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується підвищення температури повітря. Хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Управління Держпраці у Вінницькій області попереджає суб’єктів господарювання про вірогідність телефонних дзвінків невідомих осіб до підприємств, установ та організацій, на яких заплановано проведення планових перевірок з питань охорони праці фахівцями Держпраці. Шахраї під виглядом інспекторів Управління вимагають у підприємців гроші, обіцяючи провести перевірку «без значних штрафів і неприємностей».
Посадовими особами сектору гірничого нагляду, відділів нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки та нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.