(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

20 грудня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Закон України «Про місцеві державні адміністрації» є спеціальним законом, який визначає організацію, повноваження та порядок діяльності місцевих державних адміністрацій.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Проведено перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських та промислових підприємств Хмільницького району, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
17 серпня 2019 року о 16:00 на 291 кілометрі автодороги М-21 Виступовичі–Житомир–Могилів-Подільський сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої загинув К., 1957 р.н, працівник філії «Калинівська ДЕД» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
У Держпраці відбулося перше засідання робочої групи щодо координації дій центральних органів виконавчої влади, спрямованих на подолання незадекларованої зайнятості та напрацювання змін у законодавство з питань зниження ризиків її виникнення.
Погода 20-24 грудня   20 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим значно вищий норми. Хмарно з проясненнями, істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями туман.
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. На жаль, у святкові дні спостерігається різке збільшення кількості пожеж у місцях з масовим перебуванням людей. Здебільшого вогонь спалахує через нехтування вимогами пожежної безпеки: приміщення для святкування оздоблюють прикрасами, виготовленими з легкозаймистих матеріалів, не оброблених вогнезахисними засобами.
Відповідно до графіку онлайн-прийому громадян 18 грудня 2019 року фахівці Державної служби України з питань праці за допомогою скайп-зв’язку відповіли на запитання чернігівців – представників підприємств, установ і організацій області, які попередньо оформили свій запит в Управлінні Держпраці у Чернігівській області та отримали запрошення на онлайн-прийом.
18 грудня 2019 року відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області «Про стан промислової безпеки та охорони праці у КП «Вінницяоблводоканал» за результатами планової перевірки» з метою вдосконалення роботи з технічного обслуговування та ремонту систем водопостачання та водовідведення, недопущення аварій і нещасних випадків при виконанні газонебезпечних робіт.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.