(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, згідно з дорученнями Голови Держпраці, протягом минулого тижня здійснено 16 відвідувань роботодавців області з метою інформування керівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
Завтра, 14 лютого 2018 року, о 10:00 в приміщенні актової зали Управління Держпраці буде проведено нараду щодо підбиття підсумків за результатами проведення щорічних періодичних медичних оглядів за 2017 рік у Вінницькій області та проблемних питань у цій сфері.
9 лютого 2018 року о 13:00 на автодорозі сполученням Бердичів-Хмільник-Біликівці неподалік села Івча Літинського району сталась ДТП – у результаті лобового зіткнення «ВАЗ 2108» та вантажівки «МАН» загинула соціальний працівник Благодійного єврейського центру Хесед Емуна З. 1997 р.н., яка супроводжувала підопічну з онкологічного диспансеру.
Головне управління статистики у Вінницькій області надає порівняльні дані щодо заборгованості із виплати заробітної плати.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено низку семінарів-нарад, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Фахівці сектору гірничого нагляду провели нараду у філії «Вінницький спецкар’єр» ДП «Західдорвибухпром» ВАТ ДАК Автомобільні дороги України (Турбівське родовище гранітів) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Громадський контроль та державний нагляд – гарантія забезпечення прав і захисту працюючих», проведеного 8 лютого 2018 року за ініціативи Федерації профспілок Вінниччини.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 10 лютого у Вінниці та місцями по області очікується туман, видимість 200-500 м., слабка ожеледь, на дорогах місцями утримається ожеледиця.
Фахівець Держпраці Лариса Пасічна взяла участь і виступила на семінарі для директорів дошкільних навчальних закладів на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою забезпечення повної та продуктивної зайнятості» у Правобережному районному центрі зайнятості м. Вінниці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.