(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області завершили планову перевірку ТОВ «Вінницький агрегатний завод» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Управління освіти Могилів-Подільської міської ради щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів та відділу з питань гігієни праці з 19 до 23 лютого було проведено семінари-навчання на підприємствах та в установах Гайсинського району.
По області очікується коливання температури. Подекуди дощитиме. Вночі та вранці утворення туману.
Нагадуємо, що з 1 січня 2016 року Законом України від 25.12.15 № 928-VIII «Про Державний бюджет на 2016 рік» встановлено нові соціальні стандарти.
Працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар-наради у Тростянецькій районній бібліотеці Тростянецького району та Комунальному закладі «Барська районна ДЮСШ «Колос».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено ряд позапланових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними законодавства та нормативно-правових актів про працю.
Відповідно до ст. 169 КЗпП України та ст. 17 Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний за свої кошти організувати проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці.
Уряд затвердив правила поведінки державних службовців, дія яких поширюється і на керівників державний підприємств. Це обов’язкові вимоги до стандартів поведінки держслужбовців. У своїй діяльності вони повинні керуватися принципами етики, що ґрунтуються на положеннях Конституції України.
Працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар-наради, на яких розглядались зміни у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.