(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Щиро вітаю вас з державним святом – 22-ю річницею Конституції України!
На ІІІ засіданні кластера 6 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС говорили, зокрема про трудове законодавство та безпечні умови праці
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 02 липня 2014 року № 437»
25 та 26 червня на Вінниччині прогнозують мінливу хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 9…14°, вдень 22…27°. Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.
В Управлінні Держпраці відбулися урочисті збори з нагоди 100-річчя запровадження державної служби в Україні та Дня державної служби, який встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй.
Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Олена Медик взяла участь у роботі розширеного семінару з питань оцінки запасів артезіанської води у районі м.Вінниця та у Вінницькій області, як ключового фактору життєзабезпечення населення якісною питною водою.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці інженерно-технічних працівників та посадових осіб КП «Аеропорт Вінниця».
Підбито підсумки проведених спільних заходів з легалізації зайнятості населення на Вінниччині, завдяки яким протягом червня 2018 року до бюджету Пенсійного фонду надійшло понад 1 млн. грн.
На засіданні колегії Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто технічний стан ліфтового парку м. Вінниці та області, виконання вимог нормативних актів з питань охорони праці, забезпечення безпеки громадян, які користуються ліфтами.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології 22 червня на Вінниччині очікуються грози, місцями град,місцями шквали 17-22 м/с, вдень сильний дощ. З 24 червня істотних опадів не передбачається.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.