(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода14-18 грудня   14 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології внаслідок вторгнення активного циклону південного походження на Вінниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, місцями пориви вітру. На дорогах слизько.
Інформація про переможця та другого за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «Б», який був проведений 11 грудня 2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
Держпраці захищає трудові права працівників.
Голова Держпраці Роман Чернега під час зустрічі зі студентами Академії праці соціальних відносин і туризму ФПУ поінформував про права працівників на гідні умови праці
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників закладів освіти Оратівського району, які пройшли навчання у ПП «Учбово-курсовий комбінат «Гайзель».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 05.12 по 12.12.2018 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у роботі VI пленарного засідання Ради Федерації профспілок області, яке відбулось 12 грудня 2018 року.
12 грудня 2018 року під час урядового засідання Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про схвалення Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні та затвердження плану заходів щодо її реалізації».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.