(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

14 лютого 2018 року відбулося засідання тристоронньої робочої групи за напрямом «Охорона праці та соціальний захист» проекту Генеральної угоди на новий строк. Голова Держпраці очолює групу «Гідні умови праці та соціальний захист працюючих».
Урядом, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2018 рік».
Уряд на своєму засіданні 14 лютого прийняв рішення про направлення до Верховної Ради проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці».
12 лютого 2018 року о 15:00 на території молочнотоварної ферми у ТОВ «Устя» Бершадського району знайшли мертвим їздового Б., 1955 р.н. За попередніми даними – природня смерть.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідно до вимог законодавства представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік. Презентація відбулася в рамках засідання Уряду.
З 1 січня 2018 року запрацював новий механізм надання послуг з медичної реабілітації працюючих людей після перенесених ними захворювань і травм.
Запрошуємо усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2018 року.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблтеплоенерго» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Невеликі опади, слабка ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах слизько. Вночі та вдень туман.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр» організовує 15 березня 2018 року Всеукраїнський круглий стіл, з метою обговорення актуальних питань організації навчання та перевірки знань з питань охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.