(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання на 2017 рік, затвердженого Мінекономрозвитку України , фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Машиніст екскаватора одноковшового 6 розряду П., 1965 р.н., перебував у відрядженні на об’єкті БМУ-2 Фірми «УКРГАЗПРОМБУД» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» (м.Полтава) в Іллінецькому та Липовецькому районах. Тимчасово проживав у мотелі в Іллінцях. 28 жовтня 2017 року близько третьої години ночі у П. погіршився стан здоров’я.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна погода з без істотних опадів, місцями туман.
Державна служба України з питань праці підготувала План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд перевірок та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт 9 підприємств та плани видобутку та втрат 8 родовищ підземних вод області.
Вітайте зі святами   26 грудня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
22 грудня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки виконаної роботи та окреслено завдання на найближчий період.
Управління Держпраці у Вінницькій області щиро вітає усіх працівників енергетичної галузі професійним святом – Днем енергетика. Бажає міцного здоров’я, щастя та стабільної частоти у ваших серцях.
21 грудня відбулося засідання Президії Федерації профспілок України, на яке був запрошений Голова Держпраці Роман Чернега.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.