(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Держпраці провели наради з працівниками та посадовими особами СВК «Залузький», ФГ «Крокус-», СВК «Поділля» (Теплицький район) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для запобігання травматизму під час проведення весняно-польових робіт.
24 лютого в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області проведено нараду із головними бухгалтерами відділень виконавчої дирекції Фонду, на якій підбито підсумки діяльності за 2015 рік.
Про роботу виконану працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня.
Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі сектор гірничого нагляду.
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега 25 лютого 2016 року з робочим візитом перебував у Дніпропетровській області. Метою поїздки стала участь Голови Служби у засіданні розширеної колегії за підсумками роботи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за 2015 р.
До Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують надходити творчі роботи на конкурс «Охорона праці – очима дітей» зі всіх куточків області. Так, днями малюнки на конкурс надіслали учні м.Вінниця та Козятинського району.
За зверненням Управління праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА, фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку у Томашпільській районній ДЮСШ.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Працівники сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області провели планову перевірку ПП «Каменяр-Д» (Шаргородський район) щодо дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки, а також дотримання вимог маркшейдерських робіт.
За результатами планових перевірок щодо дотримання законодавства з питань праці на ТОВ «Хенкель Баутехнік (Україна)» та ПрАТ «Отіс» 24 лютого 2016 року відбулася нарада Державної служби України з питань праці та представників підприємств.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.