(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

10 липня 2018 року на базі СТОВ Агрофірма «Агробуд» смт. Оратів, Оратівського району було проведено науково-виробничий семінар на тему: «Підготовка та проведення жнив - 2018 на Вінниччині» з практичним оглядом посівів сільськогосподарських культур та парку сільськогосподарської техніки підприємства ТОВ «Агробуд».
Комісія управління Держпраці провела перевірку знань робітників та інженерно-технічних працівників на заводі Fujikura м. Немирів.
Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з Програмою розвитку ООН в Україні 25 липня 2018 року проведуть семінар «Конфлікт інтересів: треба знати!».
6 липня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулася нарада з керівниками агроформувань та територіальних громад району, у якій взяли участь представники управління Держпраці у Вінницькій області та низки районних служб.
Топ-5 важливих питань з охорони праці та пожежної безпеки в липні
У перевірці беруть участь фахівці відділів нагляду машинобудування та енергетиц - будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку. ’
У м. Вінниці відбудеться чемпіонат України з велосипедного спорту – шосе серед юніорів та юніорок. У зв’язку із цим, рух транспорту в місті буде тимчасово обмежено.
Мало хто із суб’єктів господарювання може уявити своє життя без навантажувачів. Вони беруть участь у вантажно-розвантажувальних роботах у різних сферах господарської діяльності. Але далеко не кожен власник знає, що навантажувач необхідно зареєструвати, і в подальшому, як безпечно і технічно грамотно його експлуатувати.
Цього тижня у Вінниці прогнозують мінливу хмарність без істотних опадів та прохолодну погоду вночі. До кінця тижня денна температура поступово підніматиметься - з 22 градусів тепла у вівторок до 28 градусів тепла на вихідні. Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.
З 19 по 21 червня 2018 року у м. Астана (Республіка Казахстан) проходив ювілейний 25-й Всесвітній Гірничий Конгрес. На Конгресі були присутні делегації майже 50 країн світу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.