(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

2 березня 2016 року об 14.00, з метою надання громадянам консультацій з питань праці, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега проведе онлайн прийом громадян у режимі Skype-зв’язку з жителями Вінницької області.
У Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, у роботі якого взяла участь головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Н.А.Мазур.
З ініціативи Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду у ПАТ «Шаргородське АТП-10528» з фахівцями, виробнича діяльність яких пов’язана з експлуатацією та технічним обслуговуванням рухомого складу підприємства з метою запобігання виробничого травматизму.
Завершено планову перевірку ТОВ «Сабаров Трак» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 17 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
24-26 лютого 2016 року у приміщенні Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбувся триденний семінар-нарада, участь у заключній частині якого взяв Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Чернігівщині продовжується проведення семінару-наради «Про підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду на підприємствах агропромислового комплексу та у соціально-культурній сфері».
Працівниками відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку взято участь у проведені перевірки стану охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Техоснастка» та МКП «Аварійно-диспетчерська служба» (м.Вінниця).
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами кооперативу «Гірник» (Гарячківське родовище пиляних вапняків, Крижопільський район) щодо дотримання порядку ведення консервації родовища.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.