(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За рішенням Конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2017 році учасниками Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» визначено:
Під головуванням начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально культурній сфері Мазур Н.А. відбулась перевірка знань посадових осіб ТОВ "Агрокомплекс "Зелена Долина "
Проект наказу Міністерства соціальної політики України ,,Про затвердження Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці” розроблено Державною службою України з питань праці.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці та відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та звязку завершена перевірка ВП Південно-Західної електроенергетичної системи НЕК "УКРЕНЕРГО"
Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Іващенком К.В. завершені заходи державного нагляду-контролю ТОВ "Іллінецьке" та ПСП "Перемога"
«Короткочасний дощ, місцями гроза, тільки в більшій частині південних областей без опадів. Вітер північно-західного напрямку, 5-10 метрів в секунду. Температура вночі 12-17, вдень 21-26 градусів; в південних областях вночі 16-21 градус, вдень 25-30 градусів», — йдеться в повідомленні.
13 липня завершені планові перевірки ТОВ ЖК Гарант та ТОВ Вінницьке автотранспортне підприємство-10556
Сьогодні 12 липня посадові особи відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері провели перевірку знань в філії "Птахокомплекс" ТОВ "Вінницька Птахофабрика " м. Ладижин.
Впродовж січня – травня 2018 року інспекторами праці проведено інспекційні відвідування 402 підприємств-боржників, які мали заборгованість із виплати заробітної плати на суму 1 млрд. 16 млн. грн. перед 72 тис. 119 працівниками.
11липня 2018 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий підписали Угоду про співпрацю між Державною службою України з питань праці та Федерацією професійних спілок України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.