(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На онлайн-прийомі до фахівців Держпраці звернулись представники підприємств Одеської області. Зокрема, Дмитро Черненко, начальник відділу охорони праці ПАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур».
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення державного гірничого нагляду» (далі – проект акта) розроблений відповідно до статті 10 Гірничого закону України та статті 63 Кодексу України про надра, а також у зв’язку із втратою актуальності чинного Положення про порядок здійснення державного гірничого нагляду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.1995 № 134.
Комісією управління Держпраці під головуванням начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. проведена перевірка знань інженерно-технічних працівників ТОВ "Вінницька Птахофабрика " м. Ладижин
23 липня була проведена виїздна колегія управління Держпраці за результатами планової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки ВП Південно-Західної електроенергетичної системи НЕК "УКРЕНЕРГО"
Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Чернишом Р.В. проведені планові перевірки ТОВ "Лайф-Інвест", СВК "Колос", ТОВ "Ранок+"
Відповідно до оперативних даних за шість місяців 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання одноразових допомог 1 818 застрахованим особам, які втратили професійну працездатність через трудову діяльність. Загальна сума виплат склала понад 21 млн грн.
Сьогодні 20 липня відбулась робоча нарада з особовим складом управління Держпраці під головуванням заступника начальника управління Ковальчука Ю.П.
17 липня Голова Держпраці Роман Чернега провів нараду з керівниками територіальних органів Держпраці з питань ефективності роботи в частині легалізації трудових відносин та погашення заборгованості із заробітної плати, на якій підведено підсумки роботи за І півріччя 2018 року та визначено пріоритетні напрями роботи на ІІ півріччя.
На виконання Плану роботи колегії Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік, 18.07.2018 року проведено розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області.
З 8:00 21 липня до 5:30 22 липня буде повністю перекрито рух транспорту в обох напрямках по вулиці Чорновола. А саме, на відрізку від перехрестя з вул. Громова до перехрестя з вул. І. Богуна.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.