(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації №107 від 26 лютого 2016 року «Про забезпечення дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері охорони праці при експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки» та склад обласної міжвідомчої комісії.
Фахівцями відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Транс-Легіон Україна» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Відповідно до Закону України «Про охорону праці» працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі аварії.
У Вінницькій облдержадміністрації відбулось спільне засідання обласної робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки області та регіональної ради підприємців при облдержадміністрації. У його роботі взяв участь начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.
На Вінниччині зберігатиметься волога, прохолодна, місцями вітряна погода. Вночі та вранці туман.
З метою соціального захисту працівників підприємств установ та організацій усіх форм власності, 25 лютого управлінням соціального захисту населення Жмеринської РДА спільно з УПСЗН Жмеринської міської ради організовано проведення семінару з роботодавцями за участі фахівців Управління Держпраці.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 лютого 2016 року становила 11,0 млн.грн.
За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, протягом доби на більшій частині території країни очікуються пориви вітру 15-20 м/с, у західних областях сильні дощі.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт на 2016 рік.
26 лютого 2016 року на території СО «Вінницькі міські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» під час накачування колеса до автомобіля ГАЗ-53 сталося руйнування металевого диска пил та іржаві частки металу потрапили в око слюсареві з ремонту автомобілів М.,1986 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.