(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ПАТ «Медтехніка», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.
Наприкінці літа на українців чекають триваліші вихідні з нагоди святкування Дня незалежності. 24 серпня, у цьому році припадає на п’ятницю, тому вихідними будуть три дні поспіль – з 24-го до 26 серпня включно.
Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин. Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.
13 липня 2018 року о 00:30 у відділенні з виготовлення фаршу цеху напівфабрикатів ФОП Мельник Н.Є. (м.Калинівка) підсобний робітник Б., 1966 р.н., помітила, що декілька шматків м’яса не потрапляють до шнека м’ясорубки, і вирішила поправити їх при працюючому обладнанні...
У зв’язку з набуттям чинності нових нормативно-правових актів з охорони праці, ДП «ГНМЦ» організовує 27–29 серпня 2018 року семінар-навчання на тему: «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання».
В області зберігатиметься температурний режим вище норми, місцями пройдуть короткочасні дощі. В центральних районах області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Правлінням Фонду соціального страхування України затверджено у новій редакції Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей. Зміни було прийнято правлінням ФССУ 19 липня, постанова набуває чинності 01.10.2018.
27 липня 2018 року об 11:15 у цеху виготовлення і комплектації оснащення ДП «НЕК Укренерго ВП «Вінницяелектротехнологія» (с.Якушинці Вінницького району) начальник цеху виявив непритомним гальваніка Д., 1968 р.н. Негайно викликані лікарі швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
30 липня 2018 року відбулось розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням заступника начальника Управління Ю.П.Ковальчука, під час якого заcлухано керівників суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із зберігання та переробки зерна.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.