(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та відмовлено у погодженні «Робочого проекту розробки і рекультивації Медвідського родовища піску», розташованого на території Вінницького району.
24 лютого 2016 року на території ПС-110/35/10кВ «Ладижин» СО «Тростянецькі ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» на робочому місці погіршився стан здоров’я електромонтера з обслуговування К., 1964 р.н., якого було госпіталізовано у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ладижинської МТМО.
За підсумками регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» оргкомітет розглянув 368 робіт учнів шкіл Вінниці та області віком від 6 до 18 років.
Чинне законодавство покладає на роботодавців обов’язок щодо працевлаштування інвалідів (ст.72 КЗпП України). Це зумовлено тим, що згідно із Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», держава гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 19 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Не забудьте привітати   9 березня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині поступове підвищення температурного фону. Місцями дощитиме. Місцями туман.
Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із специфікою та нововведеннями щодо заповнення декларації про доходи за 2015 рік.
Фахівцями відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ПП «Кріон Плюс» (м.Гайсин) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Від імені чоловічої половини колективу начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько привітав із наступаючим Міжнародним жіночим днем колег-жінок.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.