(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті» та можливість «придбання» страхового стажу йшлося під час семінару для роботодавців та усіх бажаючих, що відбувся 15 листопада 2017 року у Правобережному районному центрі зайнятості м.Вінниці.
Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Н.М.Юганова взяла участь у навчальному семінарі для економістів структурних одиниць ПАТ «Вінницяобленерго».
Використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства.
17 листопада 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами ТОВ «Екогаз Енерджі» щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємстві.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці О.Д.Ковель та його заступник О.П.Куцик взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
21-24 листопада 2017 року у Міжнародному виставковому центрі у Києві відбудеться Міжнародний промисловий форум – найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.
20 жовтня 2017 року о 9:04 важко травмовано формувальника залізобетонних виробів та конструкцій ПрАТ «Ладижинський завод ЗБК» К., 1965 р.н. При підйомі краном арматури на стіл для подальшого штампування, стіл почав нахилятися і притиснув К. до металевої форми. У результаті нещасного випадку жінка отримала переломи кісток тазу.
Чого чекати від незадекларованої праці.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-навчання для інспекторів праці – представників органів місцевого самоврядування, які вже отримали відповідні посвідчення (6 осіб) та 15 працівників Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради, які готуються стати інспекторами праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.