(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області з 31 липня до 3серпня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Будімідж» (Махаринецьке родовище суглинків, Козятинський район), щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Вперше за останні п’ять років на ринку праці України відбулося зростання чисельності зайнятого населення. Про це під час прес-конференції в Укрінформі – «Основні тенденції на ринку праці в умовах стабілізації економіки» – повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Вінницького казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, запобігання травматизму.
3 серпня 2018 року заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.П.Ковальчук провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Погода 3-7 серпня   3 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми, місцями короткочасні дощі. 3-5 серпня на території області пожежна небезпека передбачається від високого 4-го до надзвичайного 5-го класу.
За даними Держстату, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у червні 2018 року становила 9141 грн. (Вінницька область – 8166 грн.), що у 2,5 рази вище рівня мінімальної заробітної плати.
У разі звернення працівника до суду щодо відшкодування матеріального і морального збитку у разі погіршення стану здоров’я через дію шкідливих виробничих факторів, компенсації за шкідливі умови праці, не проведення атестації робочого місця не тільки не врятує роботодавця від відповідальності, але, навпаки, стане доказом його провини.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 липня 2018 року становила 14,2 млн. грн., яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 червня 2018р.) зменшилась на 3,7 млн. грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.