(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№3 2016р). У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 15 січня 2016 р. у гуртожитку ВП «Вінницяелектротехнологія» ДП «НЕК «Укренерго» з електромонтером Кіровоградських МЕМ, ДП «НЕК «Укренерго», гр. П., 1962 р.н.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 22 серпня 2015 року о 20.28 год. у ФОП Сліпчук В.М. з працівником за цивільно-правовим договором К., 1959 р.н.
Працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці проведено наради з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «Українська елеваторна компанія» (м. Гайсин), ДП «Гайсинський водоканал», ПрАТ «Калинівський машзавод».
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Приватного автотранспортного підприємства «Тульчинське АТП 10507» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт.
Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області протягом останнього місяця провели 11 семінарів-нарад у лікувально-профілактичних закладах м.Вінниці щодо дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
До виконання робіт на висоті допускаються особи, не молодше 18 років, та які пройшли професійний добір відповідно до Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі; медичний огляд відповідно до вимог Положення про медичний огляд працівників певних категорій...
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та відмовлено у погодженні «Робочого проекту розробки і рекультивації Медвідського родовища піску», розташованого на території Вінницького району.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.