(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 11-15 січня   11 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується морозна погода, часом сніг, на дорогах утримається ожеледиця.
У Вінницькому транспортному коледжі робітник з комплексного обслуговування будинків Б., 1942 р.н., о 7:50 прийшов на роботу, скинув верхній одяг та пішов до сушильної кімнати, де о 8:20 його знайшли вже мертвим.
Згідно з чинним законодавством фізична особа може надавати послуги (виконувати роботи) як на підставі трудового, так і на підставі цивільно-правового договору. Послуги в сфері охорони здоров’я і медичні працівники, як безпосередні виконавці, є виключенням із загального правила.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів видобутку та втрат підземних вод та планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2019 рік.
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області інформує про проведення експертизи тимчасової непрацездатності з видачею листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров′я та приватним лікарями Вінницької області
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області з 2 по 9 січня 2019 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
3 січня 2019 року о 13:30 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у ПАТ «Вінницяобленерго» СО «Барські ЕМ» з водієм К., 1972 р.н. Під час виконання своїх службових обов’язків, рухаючись автодорогою Бар – Буцні, він відчув різке погіршення самопочуття, зупинився на узбіччі і знепритомнів. По прибутті карети швидкої лікарі констатували смерть.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведений превентивний захід з посадовими особами спеціалізованих підприємств у зв’язку з нещасним випадком, який трапився 2 січня 2019 року у місті Суми, де при експлуатації пасажирського ліфта було смертельно травмовано двомісячну дитину.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та працівників підприємств м. Вінниця, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА НИЗЬКИХ ПЕНСІЙ – ТІНЬОВИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ З НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЮ ПРАЦЕЮ ТА ЗАРПЛАТАМИ У КОНВЕРТАХ!
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.