(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Катос» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели ряд превентивних заходів, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, під час якого було прийнято рішення про підвищення мінімальної допомоги по безробіттю для застрахованих осіб з 1 січня 2018 року до 1440 грн.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.П.Ковальчук у проведенні навчання для спеціалістів фінансово-економічних відділів територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Вінницькій області.
Відповідно до Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання на 2017 рік, затвердженого Мінекономрозвитку України , фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
За ініціативи та сприяння Держпраці редакція журналу «Охорона праці» розпочала проведення VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018»
На Вінниччині очікується коливання температурного режиму на фоні від’ємних значень. Опади, посилення вітру. На дорогах ожеледиця.
Відповідно до плану проведення Колегій Управління Держпраці у Вінницькій області 18 грудня 2017 року проведена колегія Управління, щодо заслуховування посадових осіб суб’єктів господарювання щодо виконання заходів та перевірок стану охорони праці, де протягом року сталися нещасні випадки і на яких проводились спеціальні розслідування.
Визначено регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України (далі — СЕП) та порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась нарада з головними державними інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.