(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Вітайте зі святами   26 грудня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
22 грудня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки виконаної роботи та окреслено завдання на найближчий період.
Управління Держпраці у Вінницькій області щиро вітає усіх працівників енергетичної галузі професійним святом – Днем енергетика. Бажає міцного здоров’я, щастя та стабільної частоти у ваших серцях.
21 грудня відбулося засідання Президії Федерації профспілок України, на яке був запрошений Голова Держпраці Роман Чернега.
Передплата на тематичні видання з охорони праці та промислової безпеки не закінчується ніколи! Ви завжди можете її оформити у будь-якому відділенні зв’язку на будь-яку кількість місяців!
19 грудня 2017 року об 11.00 на дільниці штамповки ПрАТ «Вінницький дослідний завод» стався нещасний випадок – під час рубання нержавіючого металу на ножицях-гільйотині, права рука штампувальника П.,1964 р.н., потрапила під ріжучу частину обладнання, внаслідок чого сталась травматична ампутація нігтьових фаланг ІІ, ІІІ і IV правої кисті.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено превентивний захід з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками НВП «Техавто» у формі ТОВ щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, запобігання виробничому травматизму.
Голова Держпраці Роман Чернега роз’яснив фахівцям відділів освіти, як діяти в разі передачі навчальних закладів комунальної власності районних рад у власність об’єднаних територіальних громад.
На засіданні Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплатобговорено стан виплати заробітної плати на підприємствах державної форми власності, в бюджетних організаціях, а також проблемні питання погашення заборгованості зі сплати ЄСВ та платежів до Пенсійного фонду України.
«Сьогодні надзвичайно важливо прийняти необхідні рішення, щоб змінити систему державного контролю і нагляду, що дозволить створити належні умови для розвитку бізнесу», – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів України, присвяченого питанням дерегуляції/
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.