(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлено ряд порушень законодавства про працю.
Створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався водієм військової частини А1603 (Барський район) гр. Х., 1969 р.н. під час обрізування дерев.
Усвідомлюючи важливість спільних дій щодо профілактики аварійності та забезпечення безпеки дорожнього руху суб’єктів господарювання, Управління Держпраці у Вінницькій області уклало угоду з Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області про співпрацю.
З 23 листопада по 11 грудня 2015 року територіальними управліннями Держпраці було проведено планову перевірку Українського Державного оператору поштового зв’язку «Укрпошта». Державне підприємство перевірили щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань праці.
Проведено нараду з представниками служб радіо-таксі м. Вінниці з питань ліцензування щодо перевезень пасажирів на таксі, у роботі якої взяв участь головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області М.В.Чекіна.
15 березня 2016 року відбулось засідання колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури області за 2015 рік та визначення завдань на 2016 рік».
За участі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПрАТ «Калинівський машзавод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
На Вінниччині зберігатиметься холодна, волога, місцями вітряна погода.
За ініціативи Управління Держпраці у Вінницькій області в управлінні агропромислового розвитку Липовецької адміністрації проведено семінар-нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму під час проведення комплексу весняно-польових робіт.
У відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, на якій обговорювалось шляхи і методи застосування на практиці нормативно-правових актів, які набули чинності останнім часом.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.