(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці зазначає: з 6 грудня 2015 року Законом України від 12.11.2015 № 801-VIII «Про внесення змін до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період» внесено зміни до ч. 3 і 4 ст. 119 КЗпП.
Державна служба України з питань праці та Професійна спілка працівників державних установ України уклали Угоду про зміцнення соціального діалогу. Урочисте підписання Угоди Головою Держпраці Романом Чернегою та головою Профспілки працівників держустанов Юрієм Піжуком відбулось 23 березня 2016 року.
25 березня 2016 року під головуванням очільника Державної служби України з питань праці Романа Чернеги відбудеться засідання Організаційного комітету з метою підготовки до проведення та розроблення плану заходів з відзначення у 2016 році Дня охорони праці в Україні.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР»
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду у ПП «Влад» (Мурованокуриловецький район).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання за зверненнями управлінь соцзахисту населення райдержадміністрацій.
Відділ нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області проводить моніторинг технічного стану ліфтового парку м. Вінниці, забезпечення умов безпечної експлуатації ліфтів, якості та повноти проведення діагностування.
Стан охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу потрібно постійно контролювати, але особливо перед початком і впродовж весняно-польових робіт. Фахівці відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області дають рекомендаці
Нагадуємо, що у ніч з 26 на 27 березня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 р. N 509 «Про порядок обчислення часу на території України», переходимо на літній час.
На підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, проведені семінар-наради, на яких розглядались питання змін у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.