(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Якщо позиціями списків №1 і №2 передбачені працівники, зайняті в певному виробництві без зазначення найменування професій (посад), такі позиції поширюються на всіх працівників, незалежно від найменування їх професій (посад) – Мінсоцполітики.
4 листопада 2017 року о 8:00 у приміщенні закритого боксу на території автопарку ПП «Радівське» по ВСГП Калинівського району, у кабіні автомобіля ЗІЛ-130, було виявлено мертвим водія К., 1962 р.н.
За рахунок збільшення зарплат на наступний рік для вчителів на 25% обсяг освітньої субвенції зріс на 11,2 млрд. і склав 61,7 млрд. грн. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Відповідно до Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання на 2017 рік, затвердженого Мінекономрозвитку України , фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Машиніст екскаватора одноковшового 6 розряду П., 1965 р.н., перебував у відрядженні на об’єкті БМУ-2 Фірми «УКРГАЗПРОМБУД» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» (м.Полтава) в Іллінецькому та Липовецькому районах. Тимчасово проживав у мотелі в Іллінцях. 28 жовтня 2017 року близько третьої години ночі у П. погіршився стан здоров’я.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна погода з без істотних опадів, місцями туман.
Державна служба України з питань праці підготувала План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд перевірок та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт 9 підприємств та плани видобутку та втрат 8 родовищ підземних вод області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.