(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині прогнозується поступове підвищення температурного фону. В окремі дні місцями дощитиме.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 37 перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлено ряд порушень законодавства про працю.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду на ПрАТ «Глуховецький гірничо-збагачувальний каоліновий комбінат», щодо списання балансових запасів, які не підтвердилися під час розробки родовища у межах гірничого відводу.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ДП «Теплокомуненерго «Маяк» щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Працівниками відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ПП «Елеватормлинмонтаж» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, безпечного ведення робіт.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено щотижневу робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи за тиждень та окреслено завдання на найближче майбутнє.
У 2016 році Міністерство соціальної політики України продовжить реалізацію започаткованих реформ. Зокрема це стосується об’єднання фондів соціального страхування та реформи системи зайнятості в Україні. Про це Міністр Павло Розенко сказав, виступаючи на VII з’їзді Федерації профспілок України.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у нараді з представниками агропромислового комплексу Іллінецького району щодо створення безпечних умов праці та дотримання вимог безпеки під час підготовки та проведення весняно-польових робіт.
22 березня 2016 року у приміщенні складу комбікормового цеху філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» 9м.Ладижин) один з вантажників сів за кермо навантажувача і рушив з місця. Навантажувачем він притиснув ногу вантажникові К., 1992 р.н.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради з посадовими особами та працівниками МПКВП «Лебідь» та СВК «Трудівник» Гайсинського району.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.