(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Вітання працівникам енергетичної галузі з наступаючим професійним святом – Днем енергетика (22 грудня)
Сімнадцятого грудня відбулися Установчі збори по формуванню Громадської ради при Державній службі України з питань праці.
На Вінниччині зберігатиметься температурний режим вищий норми. Місцями слабка ожеледь. Вночі та вранці місцями туман.
Державні, професійні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Основні події, які відбулися протягом поточного тижня з 14 до 18 грудня 2015 р.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 17 грудня 2015 року завершено планову перевірку ТОВ «Теплик-Агро» та позапланову в СФГ «ПН – Поділля»
Нарада-семінар з керівництвом та медичними працівниками ПрАТ «Гайсинфарм» та КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Гайсинського району» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань гігієни праці.
У структурі Управління Держпраці у Вінницькій області з’явилися нові підрозділи. Один з таких - відділ з питань гігієни праці. З метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується відділ у своїй роботі, відбулось профнавчання працівників Управління.
Територіальними органами Держпраці проведено перевірку оператора вітчизняної газотранспортної системи з комплексного управління охороною праці та дотримання трудового законодавства. За результатами перевірки відбулася спільна нарада Державної служби України з питань праці та ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».
Державною службою України з питань праці, проведено засідання круглого столу щодо перспектив та пріоритетів діяльності Держпраці, як новоствореного державного органу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.