(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Західмолоко» з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Електромонтаж-425».
18–19 травня 2016 р. в Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція. Тема дводенного заходу залишається незмінною: «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В СИСТЕМАХ МЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ПАТ «Вінницьке управління механізації і автотранспорту будівництва» щодо промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт.
Головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Аграна Фрут Україна» з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці.
Управління Держпраці у Вінницькій області інформує, що згідно з інформацією Державної служби України з питань праці з початку року відбулось зростання рівня травматизму при використанні газу в побуті.
Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі відділ нагляду в машинобудуванні та енергетиці.
У четвер, 11 лютого 2016 року, з метою надання громадянам консультацій з питань праці Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега провів перший онлайн прийом громадян у режимі Skype-зв’язку з жителями Івано-Франківської області.
09 лютого відбулось чергове засідання Громадської Ради при Державній службі України з питань праці. На засіданні члени Громадської ради затвердили Положення про Громадську раду при Держпраці, Регламент її діяльності та план роботи Громадської ради на перше півріччя 2016 року.
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Агро Соя» (смт Теплик) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та дотримання вимог безпеки під час зберігання зерна та для попередження травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.