(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державною службою України з питань праці оприлюднено проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках».
Чи може жінка, що виховує дитину, народжену в цивільному шлюбі і в свідоцтві про народження якої вказаний батько, отримати соціальну відпустку?
10 серпня 2017 року Управлінням Держпраці у Вінницькій області винесено постанову про накладення штрафу на фізичну особу – підприємця Б. у розмірі 96 тис. грн. за використання праці найманого працівника без оформлення трудових відносин (ст. 265 КЗпПУ).
9 серпня 2017 року фахівцем сектору гірничого нагляду проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Сеньков А.П» (Станіславчицьке родовище суглинків) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт.
Державна служба України з питань праці оприлюднила обґрунтування розробки проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1107»
9 серпня 2017 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню».
У період з 1 по 6 серпня на підприємствах України смертельно травмовано 6 осіб.
7 серпня 2017 року о 21:00 сторож філії «Томашпільський автодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» обходив територію підприємства і зайшов у побутову кімнату, де виявив без ознак життя дорожнього робітника М., 1966 р.н.
Державна служба України з питань праці підготувала методичні рекомендації щодо реалізації делегованих повноважень головам міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад.
Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України повідомляє, що Фонд фінансує витрати на медичну та соціальну допомогу, якщо потребу в них визначено висновками МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації інваліда (у разі її складення).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.