(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі посадових осіб Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці викладачів навчальних закладів області, які проводять навчання з питань охорони праці, посадових осіб і працівників підприємств, які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Наглядова робота щодо стану промислової безпеки та охорони праці, виконана відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області у 2018 році.
Суть справи: підприємець оскаржив постанову Держпраці про накладення на нього штрафу за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Позивач усунув визначені приписом порушення у встановлений строк, тому вважає накладення штрафу незаконним.
Перший заступник начальника Управління Держпраці В.Боковець взяв участь у семінар-нараді на приватному малому підприємстві виробничій фірмі «Панда» м. Вінниці, яке перемогло в Всеукраїнському огляді-конкурсі «Краще підприємство з охорони праці». семінар-нараду організувало і провело Управління ФСС України у Вінницькій області.
31 січня 2019 року комісія у складі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб і працівників ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» (м. Тульчин), які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що для запобігання нещасних випадків і аварій при використанні природного газу в побуті, необхідно пам’ятати і суворо дотримуватись вимог правил безпечної експлуатації побутових газових приладів, постійно перевіряти тягу димових і вентиляційних каналів.
30 січня 2019 року відбулось засідання колегії Вінницької облдержадміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік», у роботі якого взяв участь начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Неофіційне працевлаштування означає обмежені права на пенсію, позбавлення соціальних гарантій та можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.
У 2019 році державна служба зайнятості продовжить змінюватися на вимогу часу та удосконалювати механізми реалізації державної політики у сфері зайнятості населення. Про це заявив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко під час прес-конференції в Укрінформі.
Сектором гірничого нагляду здійснюється державний нагляд на підприємствах гірничорудної та нерудної промисловості та на об’єктах виробництва вибухових речовин Вінницької області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.