(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області проводять планову перевірку КП «Гайсинська житлово-експлуатаційна контора» щодо дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт, законодавства про працю, зайнятість.
На черговому засіданні Громадської Ради при Державній службі України з питань праці, що відбулося 9 лютого 2016 року, розглядалось питання про позицію Громадської ради стосовно намірів народних депутатів продовжити мораторій на перевірки Держпраціі до 30 червня 2016 року.
У приміщенні Вінницької автомобільної школи ТСО України відбувся семінар-нарада, організований Управлінням Держпраці у Вінницькій області та Вінницькою обласною організацією Товариства сприяння обороні України, на якому піднімались та обговорювались питання додержання законодавства про працю.
Міністерством соціальної політики України спільно з Державною службою України з питань праці розроблений проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах».
8-11 лютого 2016 року працівники Управління Держпраці у Вінницькій області проводили планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці у ВП «Вінницяхліб» ПАТ «Концерн Хлібпром».
До Управління Держпраці у Вінницькій області надходять творчі роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, вихованців дитячих мистецьких студій та гуртків.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведені семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, на яких розглядались питання змін у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 15 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині відбуватиметься підвищення температури повітря.Істотних опадів не прогнозується, лише 14 лютого вночі дощ з мокрим снігом, вдень невеликий дощ. Слабкий туман.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.