(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на проведенні фіскальних перевірок будівельних компаній на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів, а також чіткого виконання законодавства про працю. Про це він сказав під час виступу на форумі представників органів місцевого самоуправління «День діалогу з владою» у Тернополі.
14 червня 2018 року о 21:30 сортувальник матеріалів та виробів з деревини ТОВ «Барлінек Інвест» (м.Вінниця) З., 1967 р.н., під час спроби прибрати застряглу дошку з транспортера механізованої лінії W 3/5, отримав перелом правої ноги (травматичне розчавлення нижньої третини правої гомілки, відкритий багатоуламковий перелом обох кісток правої гомілки).
Конференція організовується за підтримки Держпраці, Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, Будівельної палати, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. До участі запрошуються директори підприємств і керівники департаментів з безпеки та гігієни праці провідних підприємств будівельної галузі України.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 17-21 вересня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
20-21 вересня 2018 року у Козятині, Тульчині та Немирові фахівцями Управління Держпраці проведено семінар-наради з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Не забудьте привітати   24 вересня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Роман Чернега: Разом з Юрієм Кузовим мали за честь представити Україну на цьому поважному заході, що відбувся 19-20 вересня в Тбілісі, за підтримки Європейської комісії та Міжнародної організації праці!
19 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації та припинення реєстрації безробітних, ведення обліку осіб, які шукають роботу» з урахуванням пропозицій Уповноваженої Верховною Радою України з прав людини Людмили Денисової.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації з питань підготовки області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років,яка відбулась 20 вересня за участі заступника голови ОДА Василя Броварника.
Погода 21-25 вересня   21 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області ще два дні зберігатиметься температурний режим вище норми. Надалі температура повітря знизиться, місцями дощ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.