(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Є нагода привітати   11 грудня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
8 грудня 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась щотижнева робоча нарада, після якої завідувач сектору юридичного забезпечення М.М.Савелова провела профнавчання працівників Управління.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «НВП «ЕЛТЕХМАШ» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич провела нараду у ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
У контексті оновлення нормативних документів у сфері охорони праці відповідно до законодавства ЄС і сучасного технологічного розвитку підприємств Держпраці систематично проводить семінари для інспекторів, що здійснюють державний нагляд над субʼєктами господарювання.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів і працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод «Інструмент оснащення» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
За участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Н.А. Поліщук відбувся семінар з безробітними у Чечельницькому районному центрі зайнятості.
Розповідаючи про результати підвищення мінімальної зарплати до рівня 3200 грн. урядовець навів статистичні дані, які повністю спростовують усі апокаліптичні прогнози щодо цього кроку Уряду.
До уваги громадян: фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області надають безоплатну первинну правову допомогу з питань реалізації і захисту прав людини
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.