(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку щодо додержання законодавства про працю, зокрема, і щодо умов праці найманих працівників-іноземців.
Виробничий календар на 2016 рік для п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними у суботу та неділю
22 грудня у приміщенні Тиврівської райдержадміністрації проведено інформаційно-консультативний семінар про практику застосування Законів України "Про оплату праці", "Про відпустки" із врахуванням останніх змін у законодавстві.
З такою пропозицією під час засідання Ради церков звернулись до очільника області представники польських культурно-національних товариств Вінниччини. Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, враховуючи дану ініціативу, підписав розпорядження від 17 грудня 2015 року № 780.
На Вінниччині температурний режим вищий норми. Місцями опади, посилення вітру. Слабкий туман.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області триває конкурсний відбір на заміщення вакантних посад державних службовців
З метою поліпшення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» Та ТОВ «Поділля Центр» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1013 „Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів (далі – постанова) та застосуванням окремих її норм, Міністерство соціальної
Щорічна додаткова відпустка за роботу із шкідливими і важкими умовами праці надається працівникам відповідно до Списку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість на роботах в яких дає право на щорічну додаткову відпустку.
За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад відділ з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області поповнили вісім головних державних інспекторів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.