(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На онланйн-прийомі до Голови Держпраці звернулися громадяни Львівської області. Андрій Олійник, голова громадської організації «Нам Тут Жити», поцікавився у Романа Чернеги щодо можливості легального працевлаштування студентів денної форми навчання та занесення їхнього стажу до трудової книжки.
Лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела у колективі ТОВ «Козятинська швейна фабрика» семінар-нараду щодо останніх змін у законодавстві про працю, що стосуються організації безпечних і нешкідливих умов праці для збереження життя і здоров’я працівників.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «УМІА Поділля» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями».
На колегії Укртрансбезпеки обговорили можливості удосконалення державної політики з питань безпеки на транспорті та результатів надання адміністративних послуг службою. Спільні питання з Держпраці – це забезпечення держнагляду за безпекою на транспорті та здійснення заходів з попередження аварій.
Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 (далі – Порядок), запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців.
За умов підвищеної температури повітря, які склалися в останні дні, з метою профілактики перегрівання організму (гіпертермії) необхідно організувати раціональний режим праці.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Відділом нагляду в АПК та СКСі Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку Ямпільський міжгосподарський оздоровчий табір «Світанок» у с.Петрашівка щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та виробничої безпеки у сезон оздоровлення дітей.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Енергоспецсервіс» (м.Калинівка) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.