(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Додаткова відпустка окремим категоріям ветеранів війни Учасникам бойових дій, інвалідам війни, статус яких визначений Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надається додаткова відпустка із збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік.
16.02.2016 року о 23.08 у с.Кисляк Гайсинського району в одноповерховому житловому будинку стався вибух природного газу. Внаслідок вибуху постраждав пенсіонер М., 1925 р.н., якого доставлено у Гайсинську ЦРЛ. Стан здоров’я постраждалого задовільний.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання за зверненнями державних установ.
16 лютого 2016 р. спеціалісти Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар з бухгалтерами та секретарями сільських рад, бухгалтерами та інженерами з питань охорони праці підприємств, установ та організацій Бершадського району.
По області очікується коливання температури. Подекуди дощ, посилення вітру, в кінці періоду дощ з переходом в мокрий сніг, невелика ожеледь. Вночі та вранці утворення туману.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Тірас-12», на якій розглянуто заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та захворюваності працівників.
Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Державною службою України з питань праці 16 лютого 2016 року провели першу сесію Міжнародного Семінару «Охорона праці в аграрному секторі України: виклики і нові можливості для розвитку».
Про змiну iстотних умов працi – систем та розмiрiв оплати працi, пiльг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, сумiщення професiй, змiну розрядiв i найменування посад та iнших – працiвник повинен бути повiдомлений не пізніше, нiж за два мiсяцi.
З метою поліпшення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Компанія «Технопром-Продукт» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
Завершено розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 20 січня 2016 р. у філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з робітником комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва Ц., 1992 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.