(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

1 листопада 2017 року вступили у дію зміни до класифікатора професій, у якому змінилися також й медичні посади. Зазначені зміни були внесені відповідно до міжнародної класифікації та нормативів Європейського Союзу.
Передплатіть журнал «Охорона праці» на 2018 рік з 1 листопада до 4 грудня та отримайте один з цінних призів. Кожному учаснику акції гарантовані подарунки.
Лікарі Хмельницької облстоматполіклініки звернулися на онлайн-прийомі до Голови Держпраці Романа Чернеги зі своєю нагальною проблемою – тиском, за їхніми словами, з боку керівництва поліклініки щодо їхнього неправомірного звільнення.
4 листопада 2017 року о 8:00 у приміщенні закритого боксу на території автопарку ПП «Радівське» по ВСГП Калинівського району, у кабіні автомобіля ЗІЛ-130, було виявлено мертвим водія К., 1962 р.н. Ймовірна причина смерті – удушення чадним газом від роботи двигуна автомобіля.
Верховна Рада України прийняла за основу розроблений Мінсоцполітики проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб».
Пріоритетне завдання уряду – створити в Україні умови для продуктивної і безпечної праці, з гідною винагородою та додержанням законів про працю, – на цьому наголосив Директор Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Олександр Товстенко.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту для працівників лісового господарства».
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології очікується хмарна прохолодна погода бе істотних опадів.
У період з 30 жовтня по 5 листопада на підприємствах України смертельно травмовано 3 особи: по 1 особі – на підприємствах Волинської, Дніпропетровської та Львівської областей.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.