(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Свята та іменинники на цьому тижні.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Подекуди опади. Вночі та вранці місцями туман. Місцями слабка ожеледь, місцями ожеледиця.
Робота, виконана відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області з 21 до 25 грудня 2015 р.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведена перевірка дотримання законодавства про працю ДП «45 ЕМЗ» та ТОВ «Агроград В».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені семінар-наради, на яких розглядались питання змін у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про Державний бюджет України на 2016 рік". Законодавчим актом на 2016 рік встановлені такі загальні показники Державного бюджету: доходи у сумі 595,1 млрд. грн.; видатки у сумі 684,5 млрд. грн.; дефіцит бюджету визначено у 3,7% прогнозного ВВП.
Міністерство соціальної політики у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 №911 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105” та численними зверненнями підприємств, установ і організацій повідомляє наступне.
З метою поліпшення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «НВП "Техавто» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено 5 планів розвитку гірничих робіт на 2016 рік.
Головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області постійно проводяться семінари, наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.