(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено розслідування технічних причин аварії при використанні газу в побуті, що сталась 16.02.2016 року в с. Кисляк Гайсинського району, внаслідок якої отримала опіки одна особа.
1 квітня 2016 року відбулось щотижневе профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега 31 березня 2016 року відвідав Тернопільську область з робочим візитом.
31 березня 2016 року відбулось засідання ініціативної групи для формування при Управлінні Держпраці у Вінницькій області колегіального консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
Фахівцем відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області взято участь у семінарі-навчанні працівників Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», робота яких пов’язана з безпосереднім проведенням робіт зі зберігання, транспортування, застосування пестицидів та агрохімікатів.
Винні у порушенні законодавства про працю нестимуть відповідальність у вигляді штрафу! Причому, штрафу значних розмірів (дивіться на нашому сайті у розділі «Державний нагляд» - «Нормативно-правові акти» - «Відповідальність у вигляді штрафу»)
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 28-29 березня проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
При користуванні ліфтами необхідно суворо виконувати правила користування ними. Вони не складні, запам’ятати їх не важко. Нижче наведено правила користування пасажирським ліфтом.
26 березня 2016 року об 11.25 на території бази, яку орендує ФОП Білилівський В.Д., під час накачування колеса до причепа, сталося руйнування гвинтів скріплення двох дисків, внаслідок чого один з дисків завдав травму водієві Г., 1972 р.н.
За перший рік своєї роботи Державній службі України з питань праці вдалося реалізувати першочергові завдання, які стояли перед нею, та досягти бажаного проміжного результату. Про це під час брифінгу в Уряді, присвяченому результатам роботи Держпраці у 2015 році, розповів її очільник Роман Чернега.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.