(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 5-9 лютого   5 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим значно вищий норми для цієї пори року, вночі та вранці туман, місцями ожеледь, на дорогах утримається ожеледиця.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 січня 2019 року
Лікар відділу з питань гігієни праці Анжела Ліщун прочитала для працівників Управління Держпраці у Вінницькій області лекцію на тему: «ВІЛ і СНІД – у чому різниця?», під час якої про особливості як самої хвороби, так і способів її розповсюдження.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ніна Кацан взяла участь у засіданні районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення у Теплицькому районі.
1 лютого 2019 року за участю заступника Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Шумелюка та керівників відділів та управлінь Головного управління Держпраці у Херсонській області відбулась семінар-нарада з питань охорони праці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Перший розповів про загальну заборгованість із виплати заробітної плати в Україні. Акцентував увагу на відповідальності роботодавців-боржників та дав рекомендації, куди звертатися працівникам, яким не виплачують заробітну плату.
1 лютого 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ НПФ «Планета-М», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.
1 лютого 2019 року у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція начальника Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрія Власова щодо прогнозу погоди на лютий 2019 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.