(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 3-7 вересня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
23 серпня 2018 року о 16:20, під час рубки суцільного користування у 21 кварталі масиву лісу «Бершадського райагролісу», лісорубу А., 1967 р.н., який працює у ФОП Білоус С.Д., на голову впала гілка, завдавши відкриту черепно-мозкову травму. Потерпілого приватним транспортом доставили у Бершадську ЦРЛ.
Державною службою України з питань праці оприлюднено План діяльності і з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (зі змінами)
6 вересня 2018 року в залі засідань Ладижинської районної державної адміністрації за участю спеціалістів управління Держпраці у Вінницькій області відбулася обласна інформаційно-консультативна семінар-нарада
Конференція організовується за підтримки Державної′ служби Укра′їни з питань праці. Професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Будівельної палати України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. До участі в події запрошуються директори підприємств і керівники департаментів з безпеки та гігієни праці провідних підприємств будівельної галузі України.
Не забудьте привітати   10 вересня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
6 вересня 2018 року в залі засідань районної державної адміністрації за участю спеціалістів управління Держпраці у Вінницькій області відбулася обласна інформаційно-консультативна семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Начальник Управління Марунько В.В. провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Мало хто із суб’єктів господарювання може уявити своє життя без навантажувачів. Вони беруть участь у вантажно-розвантажувальних роботах у різних сферах господарської діяльності. Але далеко не кожен власник знає, що навантажувач необхідно зареєструвати, і в подальшому, як безпечно і технічно грамотно його експлуатувати.
Редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» розпочинає конкурс на звання «Найкращого інспектора з охорони праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.