(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду
Під час онлайн-прийому до фахівців Держпраці звернулися представники підприємств Луцька, священнослужителі Волинської єпархії ПЦУ та керівник Волинського обласного центру зайнятості.
У 2019 році Кабінет Міністрів України має намір розпочати реформу у сфері управління охороною праці. Рівень промислового травматизму в Україні вражає. Особливо на тлі тривалої деіндустріалізації. Можливо, саме тому Уряд вчасно звернув увагу на цю проблему та затвердив Концепцію реформування системи управління охороною праці в Україні.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Нордкліфф» з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
8 січня 2019 року у Департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради майстер КП «Вінницьке шляхове управління» Ж., 1947 р.н., у кімнаті майстрів розмовляв з прибиральником території, а потім раптово впав на стіл та помер. Це сталось о 13:29.
4 квітня 2019 року в м. Київ, у рамках Київського технічного ярмарку на базі Міжнародного Виставкового Центру, відбудеться Форум «Безпека праці - 2019». Форум з безпеки і охорони праці – щорічний захід, присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Цього року Форум прийме понад 100 учасників з різних регіонів України.
Головне управління статистики у Вінницькій області інформує про розмір середньої заробітної плати штатних працівників за видами економічної діяльності у 2018 році (у розрахунку на одного штатного працівника, грн.).
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці здійснюється державний нагляд на підприємствах Вінницької області металургійної, машинобудівельної енергетичної промисловості, ЖКГ-1 (підприємства і об’єкти теплокомуненерго, міського освітлення. Ремонтно-будівельні підприємства).
Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці організовує та проводить VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції підготувала інформацію про результати діяльності відомства за січень 2019 року. Зокрема, йдеться про встановлення 291 порушення антикорупційного законодавства, що перевищує відповідний показник минулого місяця майже у 2,5 рази.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.