(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою роз’яснення норм трудового законодавства, працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради у Тульчинській філії СП «Агромаш» та у приватного підприємця Мудрої О.М.
Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені позапланові перевірки у Вінницькій міській організації Товариства сприяння обороні України та ДНЗ №2 «Калинка» Жмеринського району.
Під патронатом Державної служби України з питань праці, проводиться всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»
На Вінниччині температурний режим близький норми. Істотних опадів не прогнозується. На дорогах слизько.
Заборгованість із виплати заробітної плати за видами економічної діяльності на 1 грудня 2015 року (за даними Головного управління статистики у Вінницькій області).
Державна служба України з питань праці роз’яснює, чи має приватний підприємець, у якого є наймані працівники, вести кадрове діловодство.
Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області Колодійчук С.Л. провела нараду-семінар із працівниками КУ «Гайсинські кіномережі» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань гігієни праці.
26 грудня о 18.20 у хлібопекарському цеху ТОВ Прод-мова (Липовець, вул. Привокзальна, 22) відбулась розгерметизація термомасляної системи печі, у результаті чого відбувся вилив термомасла у приміщення з подальшим його загорянням.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт на 2016 рік.
Державна служба України з питань праці надає відповідь на запитання - чи мають право позаштатні працівники на щорічні відпустки і, якщо мають, то за які кошти такі відпустки мають оплачуватися?
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.