(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області було проведено інспекційне відвідування у ФОП Жеребнюк Н.Г., яка здійснює свою підприємницьку діяльність у магазинах «Продукти» та «Марічка», розташованих у м. Могилів-Подільський.
11 вересня 2018 року в актовій залі Могилів-Подільської РДА відбулася семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
В ефірі програми ZAXID.NET LIVE голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега відповів на запитання журналіста Олега Ониська щодо шляхів подолання в державі незадекларованої зайнятості та переваг офіційної праці.
Інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів 6-7 вересня було проведено інспекційне відвідування у ФОП Сікіржинської С.М., яка здійснює свою підприємницьку діяльність в магазинах продовольчих товарів, розташованих у селах Барського району.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Асоціації міст та інших відомств.
10 вересня 2018 року електромонтер Б., 1960 р.н., СО «Іллінецькі ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» виконував огляд КТП №349 у с. Іллінецьке. О 11:47 він упав з драбини і вдарився головою об бетонну конструкцію КТП. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
Про введення в дію нового механізму та умов здійснення фінансування страхувальників-роботодавців для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.
16 серпня 2018 року о 16:25 слюсар-ремонтник ТОВ «Іллінецький цукровий завод» С., 1964 р.н., під час проведення ремонтних робіт трубопроводу соку між випарними апаратами станції випарювання соків, отримав травму у вигляді хімічного опіку рогівки та кон’юктиви правого ока.
Погода 11-14 вересня   11 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області зберігатиметься температурний режим близький норми. Сьогодні місцями невеликий дощ, місцями з грозами. Надалі температура повітря підвищиться, опадів не передбачається.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.