(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На сайті Федерації роботодавців 19 лютого цього року була опублікована інформація про те, що Держпраці начебто блокує застосування вибухівки на підприємствах вугільної галузі. Таке звинувачення щонайменше викликало подив.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 15 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
19 лютого у Хмельницькій області з робочою поїздкою перебував Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега. Разом з керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області зустрівся із головою Хмельницької облради М.Загородним, заступником голови облдержадміністрації В.Кальніченком.
На Вінниччині температурний режим значно вищий норми. Істотних опадів не прогнозується.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Новий вік» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Могилів-Подільської міської ради провели круглий стіл за участі представників спеціалізованих підприємств з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада - профначання, у ході якої працівники ознайомились із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено розслідування технічних причин аварії при використанні газу в побуті, що сталась 16.01.2016 року в с. Тростянчик Тростянецького району, внаслідок якої загинули дві особи.
17.02.2016 р. проведено нараду в ПрАТ «Будматеріали» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму, дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Проблеми охорони праці в сільському господарстві необхідно вирішувати системно. Про це під час другої сесії Міжнародного Семінару «Охорона праці в аграрному секторі України: виклики і нові можливості для розвитку», заявив Голова Держпраці Роман Чернега.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.