(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У 2015 році працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено 12 планів розвитку гірничих робіт та видобутку підземних вод на 2015 рік та 58 планів розвитку гірничих робіт та видобутку підземних вод на 2016 рік.
Як ми вже повідомляли, 26 грудня о 18.20 у хлібопекарському цеху ТОВ Прод-мова (Липовець, вул. Привокзальна, 22) відбулась розгерметизація термомасляної системи печі, у результаті чого відбувся вилив термомасла у приміщення з подальшим його загорянням. Постраждали люди.
Відділом здійснюється нагляд в галузях - хімічна, нафтохімічна, нафтопереробна промисловість, газова промисловість, целюлозно-паперова промисловість, ЖКГ-2 (підприємства та об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята, та іменинники на цьому тижні
Державна служба України з питань праці роз’яснює, чи може інвалід ІІ групи після виходу на пенсію продовжувати працювати чи повинен звільнитися.
На Вінниччині невеликі опади у вигляді снігу, мокрого снігу, місцями не виключений дощ, ожеледь, місцями налипання мокрого снігу; на дорогах слизько. Підвищення температурного фону.
Комісією, створеною наказом Управління Держпраці у Вінницькій області, завершено проведення спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 жовтня 2015 року о 13 годині 30 хвилин у ТОВ «Шляховик МКІ» (м.Іллінці) із машиністом автогрейдера Білібіним В.А., 1968 р.н.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, хто має виплатити грошові кошти найманим працівникам у разі смерті роботодавця – приватного підприємця.
Свята та іменинники на цьому тижні
Вітання Управління Держпраці у Вінницькій області із наступаючими святами
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.