(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

13 вересня 2018 року, в актовій залі Шаргородської райдержадміністрації відбулась інформаційно-консультативна семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Відповідно до наказу начальника Управління Держпраці у Вінницькій області, комісією у складі фахівців Держпраці, Держпродспоживслужби та Фонду соціального страхування проведено санітарно-епідеміологічне обстеження робочого місця у зв’язку з підозрою на професійне захворювання молодшої медичної сестри відділення №6 Вінницької обласної психіатричної лікарні №2.
Погода 14-18 вересня   14 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області зберігатиметься температурний режим близький норми. У суботу та неділю місцями невеликий дощ, місцями з грозами. Місцями вночі та вранці туман.
12 вересня 2018 року у Міністерстві соціальної політики відбулась зустріч фахівців Мінсоцполітики, соціальних партнерів, представників секретаріату НТСЕР з експертом Міжнародної організації праці Маріко Учі.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів і В.М.Партій взяла участь у роботі семінару для платників податків: керівників автопідприємств та ФОПів-перевізників м.Вінниці, щодо додержання законодавства про працю. Семінар відбувся 12 вересня 2018 року в актовій залі Вінницької ОДПІ.
Перевірка знань в Іллінецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості проведена комісією управління Держпраці під головуванням начальника відділу нагляду в АПК та СКС Мазур Н.А.
12 вересня проведено семінар-наради з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції у Теплицькому та Гайсинському районах.
Головне управління статистики у Вінницькі області інформує про заборгованість із виплати заробітної плати та середню заробітну плату штатних працівників за видами економічної діяльності у 2018 році.
2 липня 2018 року під час вилову риби у ставку с.Баланівка Бершадського району, водій ДСРП «Бершадський рибцех» ПрАТ «СП «Вінницярибгосп» Б., 1953 р.н., о 10:30 впав і знепритомнів у човні. Потерпілого доставили до Баланівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де лікар констатував його смерть.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в АПК та СКС Мазур Н.А. провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ДП "Сантрейд"
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.