(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 17 по 23 липня на підприємствах України смертельно травмовано 10 осіб.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект Закону України «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» щодо вдосконалення здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує керівникам господарств та фермерам про необхідність посилення уваги за дотриманням вимог чинного законодавства з охорони праці та проведення профілактичних заходів.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області О.А. Медик взяла участь у роботі комісії з вивчення ситуації, що склалася навколо самовільної розробки Гарячківського родовища пиляних вапняків (ділянка 4) у Крижопільському районі.
21 липня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Відповідно до плану проведення засідань Колегії Управління Держпраці у Вінницькій області на 2017 рік затвердженого наказом начальника Управління, проведено Колегію «Про стан промислової безпеки та охорони праці під час сезону оздоровлення дітей в оздоровчих закладах області».
Під час візиту на Сумщину Голова Держпраці Роман Чернега зустрівся з Головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочко та представниками об’єднаних територіальних громад Сумської області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.