(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Управління освіти Могилів-Подільської міської ради щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів та відділу з питань гігієни праці з 19 до 23 лютого було проведено семінари-навчання на підприємствах та в установах Гайсинського району.
По області очікується коливання температури. Подекуди дощитиме. Вночі та вранці утворення туману.
Нагадуємо, що з 1 січня 2016 року Законом України від 25.12.15 № 928-VIII «Про Державний бюджет на 2016 рік» встановлено нові соціальні стандарти.
Працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар-наради у Тростянецькій районній бібліотеці Тростянецького району та Комунальному закладі «Барська районна ДЮСШ «Колос».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено ряд позапланових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними законодавства та нормативно-правових актів про працю.
Відповідно до ст. 169 КЗпП України та ст. 17 Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний за свої кошти організувати проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці.
Уряд затвердив правила поведінки державних службовців, дія яких поширюється і на керівників державний підприємств. Це обов’язкові вимоги до стандартів поведінки держслужбовців. У своїй діяльності вони повинні керуватися принципами етики, що ґрунтуються на положеннях Конституції України.
Працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар-наради, на яких розглядались зміни у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.
На сайті Федерації роботодавців 19 лютого цього року була опублікована інформація про те, що Держпраці начебто блокує застосування вибухівки на підприємствах вугільної галузі. Таке звинувачення щонайменше викликало подив.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.